Skip to content

Argano aliejus – gyvybės eliksyras sveikiems ir žvilgantiems plaukams

MI informacija

Visos moterys nori turėti sveikus ir žvilgančius plaukus, tačiau ne visada tai lengva užduotis – nuo cheminių medžiagų, esančių plaukų dažuose, ir kenksmingų aplinkos veiksnių plaukai gali tapti pažeisti ir praradę gyvybingumą. Todėl daugelis profesionalių plaukų priežiūros priemonių prekių ženklų savo gaminiuose naudoja maitinančius ir natūralius ingredientus, kurie efektyviai atkuria plaukus. Vienas iš jų – argano aliejus.

Kas yra argano aliejus?

Daugelis argano aliejų vadina skystuoju auksu. Jis gaminamas iš šviežių argano medžio vaisių branduolių Maroke. Grynas argano aliejus šimtmečius buvo naudojamas gaminant maistą ir kaip namų sąlygų priemonė sveikatai ir grožiui, pavyzdžiui, kovojant su plaukų slinkimu. Šiandien jo galima rasti daugelyje plaukų ir odos priežiūros produktų, pavyzdžiui, NASHI ARGAN plaukų priežiūros priemonėse. Dabar NASHI produktai internetusiūlomi itin gera kaina.

Argano aliejaus privalumai

Moksliškai įrodyta, kad argano aliejus turi naudingų savybių tiek odai, tiek plaukams. Jame  gausu riebiųjų rūgščių ir galingų antioksidantų, tokių kaip vitaminas E. Šios medžiagos turi naudos jūsų galvos odai ir plaukams. Štai keletas argano aliejaus privalumų:

Argano aliejus puikiai drėkina plaukus. Argano aliejus dažniausiai naudojamas kaip odos ir plaukų drėkinimo priemonė, nes jame gausu riebalų rūgščių, daugiausia oleino ir linolo rūgšties. Šios riebalų rūgštys turi puikų drėkinamąjį efektą. Argano aliejuje taip pat gausu vitamino E, kuris plaukams ir galvos odai suteikia riebalinį sluoksnį. Jis gali padėti išvengti išsausėjimo ir sumažinti vėlimąsi bei sustiprinti blizgesį;

Argano aliejus gali pagerinti galvos odos būklę. Argano aliejus pasižymi priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis savybėmis, kurios yra naudingos odai. Tai gali padėti išvengti arba pagerinti odos būklę, taip pat ir galvos odos būklę;

Argano aliejus apsaugo nuo dažymo ir karščio prietaisų sukeltos žalos. Tyrimai rodo, kad aliejai, kuriuose gausu linolo, oleino rūgšties ir palmitino rūgšties, suteikia plaukams apsauginį sluoksnį. Šis sluoksnis padeda apsaugoti plaukus nuo įvairios žalos, pavyzdžiui, karščio formuojant plaukus karštais prietaisais. Aliejaus naudojimas taip pat mažina išsišakojusių galiukų tikimybę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje