Skip to content

Cosrx – minimalistinė ir funkcionali kosmetika iš būtinų ingredientų

MI informacija

Kasmet Korėjos kosmetikos rinkoje atsiranda vis daugiau kosmetikos prekių ženklų, kurie užkariauja vartotojų širdis dėl savo unikalių naujovių ir unikalių formulių. Tarp šių prekių ženklų yra Cosrx, kuris užkariavo vartotojus ne tik Korėjoje, bet ir visame pasaulyje, todėl įsigyti produktus internetu yra itin paprasta.

Galbūt jau girdėjote apie Cosrx ar net naudojote, bet tai tikrai vienas iš žinomų pavadinimų, nes šiuo metu juo žavisi daugelis mūsų mėgstamiausių grožio guru. Taip yra todėl, kad CosRX yra prekės ženklas, kuris derina mokslą ir gamtą, pasitelkdamas dermatologijos mokslą, kad sukurtų aukščiausios kokybės odos priežiūros produktus visų tipų odai ir problemoms.

Kur viskas prasidėjo?

2014 metais jau pamėgto prekės ženklo Ciracle darbuotojai nusprendė sukurti naują prekės ženklą, remdamiesi daugiau nei dešimtmečio patirtimi kuriant korėjietišką kosmetiką ir produktus. Cosrx pavadinimas kilęs iš žodžių „kosmetika“ – COS ir „RX“, o tai reiškia receptą. O prekės ženklo pavadinimas tikrai atspindi visą esmę. Rimti prekės ženklo produktai skirti specifinėms odos problemoms (pigmentacija, spuogai, išsiplėtusios poros, inkštirai, raukšlės ir kt.) su moksliškai patikrintais ingredientais.

Visi produktai turi „švarią“ formulę, kuri buvo sukurta jautriausiai odai, įskaitant ir turinčią rožinę, prižiūrėti. O tarp produktų galite rasti priežiūros ne tik jautriai ir probleminei odai, bet ir su amžiumi susijusiai, su pigmentacija ir raukšlėmis. 

Kas lėmė šios linijos sėkmę?

Spartų populiarumą pateisina tai: kūrėjai visas žinias ir įgūdžius sutelkia į sudėtų, o ne į pakuotę. Štai kodėl matote, kad pakuotės dizainas yra minimalistinis: ramios spalvos ir įprasti šriftai, todėl „Cosrx“ gali atkreipti dėmesį į pagrindinius savo elementus (t. y. ingredientus). Ši ideologija taip pat leidžia daug lengviau pažinti produktus.

Pavyzdžiui, jei ieškote valiklio salicilo rūgštimi, yra produktas, kuris tiesiog vadinasi: CosRX Salicylic Gentle Daily Cleanser. Ieškote žemo pH valiklio? Atkreipkite dėmesį į pavadinimą: CosRX Low pH Good Morning Gel Cleanser, kur pavadinimas iš karto rodo žemą produkto pH balansą.

Požiūris į sudedamąsias dalis ir jų naudojimą prekės ženklu taip pat yra rimtas. Cosrx siekia sukurti produktus su didele veikliųjų medžiagų koncentracija: ir visa tai už prieinamą kainą pirkėjui. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here