Skip to content

Kaip išsirinkti tinkamą ekskavatorių vykdomam projektui?

MI informacija

Kai imsitės naujo projekto, verta įsitikinti, kad turite visą reikiamą įrangą. Viena iš labiausiai paplitusių statybinės technikos mašinų, kurios reikia norint atlikti naujus darbus, yra ekskavatorius. Tačiau turint visas galimybes, tinkamo ekskavatoriaus pasirinkimas gali būti sunkus išbandymas.

Daugiau informacijos, apie ekskavatoriaus pasirinkimus rasite šios technikos nuomotojo puslapyje, o mes padėsime jums sužinoti, kaip išsirinkti ekskavatorių, kuris atitiktų jūsų darbo reikalavimus. Pritaikykite ekskavatorių prie darbo reikalavimų, darbo, kurį reikia atlikti, ir pačios darbo vietos. Įsitikinkite, kad gausite visą funkcijų, kurių gali prireikti būsimam darbui, palaikymą.

Norėdami pritaikyti ekskavatorių savo darbui, atsižvelkite į šias pagrindines specifikacijas:

Variklio galia. Jums reikia pakankamai galingo variklio, kad galėtumėte 

judėti darbo vietoje ir atlikti užduotis. Gilindamiesi į specifikacijas, atsižvelkite į angos skersmenį ir eigą, kad galėtumėte palyginti skirtingų variklių galią.

Svoris. Dėmesys didžiausiam darbiniam svoriui, kuris apims įrangą, 

operatorių ir naudingosios apkrovos parinktis. Jūs nenorite, kad ekskavatorius būtų per sunkus ir gali sugadinti jūsų teritoriją.

Dydis. Įsitikinkite, kad jūsų ekskavatorius tiks jūsų projektui. Paprastai 

ekskavatoriai matuojami pagal tonažą, atitinkantį jų darbinį svorį. Didėjant tonažui, proporcingai didėja ir pramušimo jėga.

Kaušo talpa. Kadangi kaušai yra vienas iš dažniausiai naudojamų 

ekskavatorių naudojimo būdų, patikrinkite palaikomų kaušų tipus ir maksimalią kaušų galią.

Kai pagalvosite apie savo darbo standartus ir įprastą darbo vietą, kurioje dirbate, pradėkite susiaurinti paiešką. Pradėkite nuo ekskavatorių dydžio ir tipo patikrinimo. 

Kiekviename segmente yra daug skirtingų konfigūracijų. Šiuolaikinės konstrukcijos dabar leidžia standartiniams ekskavatoriams ir mini ekskavatoriams būti universalesniems įvairiose darbo situacijose. Tai apima važiuoklės įtraukimo ir ekskavatoriaus judėjimo siauromis vietomis, pvz., tvoros vartais, parinktys, o tada išsiplėsti, kai reikia tvirto pagrindo darbui atlikti.

Nors kai kurioms programoms reikalinga standartinio ar didelio ekskavatoriaus galia, kai kuriems darbams galia nėra viskas. Mini ekskavatoriai turi keletą pranašumų, palyginti su didesniais kolegomis.

Mini ekskavatoriai idealiai tinka darbams, atliekamiems uždarose erdvėse. Pavyzdžiui, kiemo darbai apima manevravimą pro vartus ir mažas erdves. Mini ekskavatorius gali atlikti tas pačias funkcijas kaip ir standartinis ekskavatorius, tačiau tai atlieka mažesniu mastu. Tai gali žymiai pagreitinti darbus, kai kasimas turėtų būti atliekamas rankomis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here