Skip to content

Miegamojo čiužinio priežiūra ir ilgaamžiškumas

MI informacija

Kai investuojame į kokybišką čiužinį, atitinkantį mūsų poreikius, norime būti tikri, jog jis mums tarnaus ne vienerius metus. Tačiau net ir geriausias rinkoje čiužinys nebus ilgaamžis, jeigu juo tinkamai nesirūpinsime. Tik tinkamai prižiūrėdami savo čiužinį, galėsime džiaugtis kokybe bei komfortu. Skirdami pakankamai laiko savo čiužinio priežiūrai, galėsite būti tikri, jog jis jums tarnaus ilgus metus ir užtikrins patogų miegą. Todėl pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai ir lengvai tai padaryti.

Kaip tinkamai prižiūrėti miegamojo čiužinį?

Reguliariai vartykite čiužinį, jog išvengtumėte susidėvėjimo ar įdubimų vienoje vietoje. 

Jog apsaugotumėte savo čiužinį nuo dulkių, nešvarumų bei dėmių, naudokite specialų užvalkalą. Geriausia, jog jis būtų atsparus vandeniui bei drėgmei.

Reguliariai siurbkite bei valykite čiužinį tam skirtomis priemonėmis. Taip galėsite išvalyti susikaupusias dulkes, trupinius ar augintinio plaukus.

Rekomenduojama dažnai skalbti patalynę bei kuo rečiau leisti gyvūnams miegoti jūsų lovoje.

Venkite lovoje pusryčiauti ar užkandžiauti, taip išvengsite dėmių. Jeigu dėmių išvengti nepavyko, stenkitės nelaukti ir kuo skubiau jas išvalyti.

Taip pat visuomet galite pasikonsultuoti su parduotuvės personalu, kurie būtinai jus pakonsultuos ir papasakos kaip geriausia prižiūrėti jūsų pasirinktą čiužinį.

Kokiais atvejais reikėtų pakeisti čiužinį?

Net ir labai rūpinantis čiužiniu, ateityje jį vis tiek teks pakeisti, tačiau dauguma žmonių nežino kada reikėtų tai padaryti. Svarbu žinoti, jog vidutiniškai miegamojo čiužiniai tarnauja nuo 7 iki 10 metų. Žinoma, kai kuriais atvejais jis gali tarnauti ir kur kas ilgiau, tačiau tai labai priklauso nuo pačio čiužinio kokybės, gamintojo bei tai kaip jis buvo naudojamas ir prižiūrimas.

Čiužinį reikėtų pakeisti tuomet, kai jis nebeatitinka jūsų poreikių. Galbūt pradėjote miegoti prasčiau, dažniau atsibusti su nugaros skausmu, naktimis dažnai vartotės ir pabundate, jaučiasi spyruoklės ar atsirado įdubimų, kurių anksčiau nebuvo, jaučiatės nepailsėjęs, tuomet gali būti, jog atėjo metas naujam čiužiniui. Pakeisti čiužinį verta dėl savo sveikatos ir bendros gyvenimo kokybės, kuriai didelę įtaką turi geras miegas. Norint išsirinkti tinkamą čiužinį, prieš tai rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here