Skip to content

Stiliaus patarimai vyrams rudens sezonui

MI informacija

Elementariame vyriškame garderobe turi būti universalių daiktų, kurie vienodai tiktų lankytis biure, eiti į kavinę ar pasivaikščioti parke. Turėdami tik gerus pagrindinius dalykus, turėtumėte praplėsti savo garderobą, papildydami jį sudėtingais madingais modeliais, nes mada yra labai permaininga, o kruopščiai atrinkta klasika išlieka aktuali. Pagrindiniame garderobe turėtumėte įsigyti kuo patogesnius drabužius, atitinkančius jūsų gyvenimo būdą ir požiūrį. Tuo pačiu metu pagrindiniuose vyriško garderobo daiktuose neturėtų būti pernelyg patrauklių ir ryškių elementų. Pavyzdžiui, vyrams, kurie nedirba verslo ar biuro aplinkoje, nebūtina įsigyti oficialaus kostiumo, tačiau jie negali apsieiti be įvairių variacijų kelnių.

Kokie pagrindiniai elementai turėtų būti vyro garderobe?

Pagrindinio vyriško garderobo sudėtį lemia žmogaus amžius ir gyvenimo būdas. Jame turėtų būti išskirtinai stilingi ir kokybiški daiktai, skirti aktyviam naudojimui kelis sezonus iš eilės. Kruopščiai parinkęs aksesuarus tokiai drabužių spintai, vyras amžinai pamirš apie bet kokio renginio drabužių ir aksesuarų paieškos problemą ir atrodys stilingai.

Tarp pagrindinių optimalaus drabužių spintos ir vyriškos rankinės pasirinkimo taisyklių reikėtų atkreipti dėmesį į:

Būtina pasirinkti daiktus, kuriuose jausitės patogiai, ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Stilius turi būti patogus ir puikiai prigludęs prie figūros.

Vyriški drabužiai ir aksesuarai turi būti pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.

Pagrindiniai dalykai turėtų paslėpti figūros trūkumus ir pabrėžti privalumus.

Visuotinai priimta, kad jei į savo pagrindinį garderobą įtraukiate naują elementą, turėtumėte mintyse pamatyti jo derinį su bent trimis daiktais iš senojo. Priešingu atveju turėtumėte atsisakyti pirkimo.

Pagrindinių drabužių ir aksesuarų pasirinkimas priklauso nuo vyro amžiaus. Pagrindiniai elementai išlieka visiems vienodi, tačiau jie turi būti koreguojami atsižvelgiant į statusą ir amžiaus kategoriją.

Paauglišku stiliumi apsirengęs vyresnis vyras atrodys kiek keistai, be kita ko, sukels painiavą. Geriau pasinaudokite specialistų rekomendacijomis, kurios padės išsirinkti pagrindinį stilingų drabužių komplektą, atitinkantį jūsų amžių.

Praktiški vyrai, norintys būti madingi, neapsieina be tokio svarbaus aksesuaro kaip rankinė per petį. Kiekvienam reikia patogaus, kokybiško ir universalaus modelio. Todėl klausimas, kaip pasirinkti vyrišką rankinę, visada išlieka aktualus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here