Skip to content

Kokie veiksniai neleidžia moksleiviams pasiekti geriausių mokymosi rezultatų?

MI informacija

Ne paslaptis, kad kiekvienas moksleivis nori džiaugtis kuo geresniais mokymosi rezultatais. Tačiau labai dažnai nutinka taip, kad to nepavykta pasiekti. Taigi, pats metas apžvelgti, kokie veiksniai trukdo moksleiviams siekti pačių geriausių mokymosi rezultatų. 

1, Visų pirma, verta akcentuoti, kad tiek mokytojai, tiek tėveliai, tiek patys moksleiviai per mažai dėmesio skiria individualumui. Verta pastebėti, kad kiekvienas moksleivis kuria savitą bei individualų ryšį su mokymosi procesu, todėl tai, kas tinka viena, nebūtinai tiks ir kitam. Taigi, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų daryti, norint, kad mokymosi rezultatai būtų patys geriausi, tai – daugiau dėmesio skirti individualumo.

2. Dar vienas dalykas, dėl kurio moksleiviai taip pat nepasiekia geriausių mokymosi rezultatų yra tas, kad atsisakoma  korepetitorių paslaugų. Verta  akcentuoti, kad pamokų trukmė nėra ilga, todėl natūralu, kad dauguma mokinių nespėja gauti atsakymus į sau iškilusius klausimus, o tai sukuria mokymosi spragas. Taigi, pasielgsite kur kas išmintingiau, jei rinksitės korepetitorių paslaugas, juo labiau, kad šiandien galimi ypač įvairūs pasirinkimai, vienas iš jų yra ir https://www.corepetitus.lt/lietuviu-kalbos-korepetitorius/

3. Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas moksleivis turi ir tam tikrų silpnųjų pusių, kurios irgi neretai tampa priežastimi, trukdančia siekti pačių geriausių rezultatų. Belieka tik pridurti, kad šių pusių identifikavimas yra puikus sprendimas, norinti džiaugtis kur kas geresniais rezultatais. 

4. Tačiau ir tai – dar ne viskas. Sakoma, kad, jeigu norite būti geriausi, tai ir turėtumėte mokytis iš geriausių. Na, o, ką jie daro? Nesunku pastebėti, kad tie, kurie džiaugiasi itin gerais mokymosi rezultatais, paprastai turi ir vieną įprotį – jie visada ne tik lanko pamokas ar atlieka namų darbus, bet ir taip pat skiria laiko savarankiškam mokymuisi.

5.  Na, ir, žinoma, negalima nepaminėti ir dar vieno svarbaus dalyko, kuris irgi trukdo siekti geriausių mokymosi rezultatų. Verta pastebėti,  kad mokiniai neretai pamiršta skirti laiko kokybiškam poilsiui. Atminkite, kad kokybiškai mokytis galima tik kokybiškai pailsėjus. Taigi. būkite atsakingi. 

Kaip matyti, siekti geriausių mokymosi rezultatų trukdo įvairūs dalykai. Tad būkite itin dėmesingi.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here