Skip to content

Profesoriaus emerito Donato Katkaus kreipimasis į Ignalinos krašto žmones

MI informacija

Brangūs Ignalinos krašto žmonės,

Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija šiemet mini 10-ies metų įkūrimo sukaktį. Jūsų nepaprastų kraštiečių jėgos ir darbai Tėvynės laisvei ir gerovei lėmė prieš dešimtmetį šiai prasmingai organizacijai užgimti būtent Jūsų žemėje. Ypatingai vertas čia paminėti yra asociacijos įkūrėjas ir karštas Lietuvos patriotas Garbusis Jurandas Rusteika.

Šios gražios sukakties proga norime pagerbti kraštui atsidavusius žmones, savo darbais ir iniciatyvomis prisidedančius prie kilnių veiklų, skleidžiančius ir skatinančius krašto kultūrinį gyvenimą, pasižyminčius piliečių ir patriotų ugdymu ar aktyviai prisidedančius prie Ignalinos krašte dislokuotų kariškių ar statutinių pareigūnų kultūrinio ir intelektualinio gyvenimo puoselėjimo.

Kviečiu teikti to vertų piliečių kandidatūras Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos valdybai LGKŠA medaliui „Už pasižymėjimą“ gauti.

Pagarbiai, 
Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos Valdybos narys kultūrai
Prof. emeritas Donatas Katkus

Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos informacija apie teikimą LGKŠA medaliui „Už pasižymėjimą“ gauti

Šiais metais Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija minės 10-ies metų įkūrimo sukaktį. Šia proga bus organizuojami įvairūs renginiai. Vienas iš jų vyks lapkričio 24 d. Ignalinoje. Jis skirtas Asociacijos dešimtmečiui ir tradiciškai – Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Iškilmingo muzikinio renginio metu bus apdovanojami asmenys, prisidedantys prie LGKŠA misijos ir tikslų įgyvendinimo, pasižymėję gynybos, kultūros ir švietimo srityse.

Medalis įsteigtas pagerbiant LGKŠA narius, partnerius bei piliečius, prisidedančius prie LGKŠA misijos ir tikslų įgyvendinimo. Apdovanojimas skiriamas siekiant skatinti piliečius dirbti valstybės labui ir jos gerovei, stiprinti Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo sritis.

Apdovanojimas medaliu yra LGKŠA paskatinimas už šią veiklą:

  1. Pasižymėjimą Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos veikloje;
  2. Pasižymėjimą kultūrinėje veikloje, ypač iniciatyvą ir kultūrinių idėjų generavimą, aukštosios kultūros sklaidą bendruomenėse;
  3. Pasižymėjimą pedagoginėje veikloje; 
  4. Mokslo pritaikomumą nacionalinio saugumo srityje;
  5. Lietuvos karių bei statutinių pareigūnų kultūrinio gyvenimo puoselėjimą;
  6. Savanorystės kultūros sklaidą regionuose.

Kviečiame juridinius ir fizinius asmenis teikti kandidatūras iki 2023 m. spalio 20 d. 

Nustatytos formos anketą teikti el. paštu: valdyba@lgksa.lt arba lietuvosgksa@gmail.com 

Daugiau informacijos: www.lgksa.lt

2 komantarai (-ų)

  1. nebejuokinkit

  2. Viešoje erdvėje matomas ir nušviečiamas tik kasmetinis prabangus pobūvis su pasipuošusiais įstaigų ir rajono vadovais. Kiek tai kainuoja ir ką tai duodarajone dislokuotiems kariškiams o ypač jaunajai kartai? Ar viešai demostruojama asociacijos įkūrėjo prabanga tikrai yra geriausias pavyzdys?


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here