Skip to content

Jūs skambinote į redakciją…

Kalbėjosi Sigita TELYČĖNAITĖ

Per savaitę laikraščio redakcijos darbuotojai sulaukia pačių įvairiausių skaitytojų skambučių. Esame įpratę prie nuolatinio rajono gyventojų dėmesio, nuoširdžių pasidalinimų, komentarų bei skirtingų nuomonių.

Paskambinusi senjorė Albina iš Tverečiaus parapijos visus rajono gyventojus pakvietė žiūrėti per LRT laidą „Šventadienio mintys“, kuri bus rodoma spalio 8 d., 7.30 val., arba per LRTPlius, 12 val. Laida apie Tverečiaus ir Vosiūnų bažnyčias ir kleboną Ronaldą Kuzmicką bei parapijiečius!

Skambino ūkininkas, užauginęs didelį moliūgų ir morkų derlių, kuris vylėsi gėrybėmis pradžiuginti vaikų darželio auklėtinius ar kurios nors mokyklos moksleivius, praturtindamas jų pietų racioną. Bet susidūrė su biurokratinio mechanizmo subtilybėmis. Todėl nutarė daugiau nekalbėti garsiai apie tokio pobūdžio gerus darbus, o dalį šiųmečio derliaus tiesiog išmesti.

Nuolatinė ir ištikima Viešosios bibliotekos skaitytoja Liudmila dėkojo visoms šios įstaigos darbuotojoms už pasišventimą darbui. O visiems laikraščio skaitytojams primena apie virtualias parodas, veikiančias bibliotekos interneto puslapyje. Ji poeto ir fotografo Algio Jakšto gerbėja, todėl kviečia apsilankyti virtualioje parodoje „Akimirka – tai laikas…“, skirtoje minėtam menininkui. 

Redakcija sulaukia ir tradicinių gyventojų nusiskundimų, kuriuose teigiama, kad įprastu laiku negautas į pašto dėžutę mūsų laikraštis ar kažkas sąmoningai „vagia“ spaudą iš kaimynų. Visos tokios bėdelės palengva išsprendžiamos, suvaldomi ir kitokie emociniai gaisrai.

Artėjanti rudens mugė vėl kviečia Ignalinos rajono gyventojus pasidžiaugti derliaus gausa, ūkininkavimo išmonėmis, nuolatinio triūso rezultatu.

Vasariški orai užtruko Lietuvoje. Įsiklausę į buvusią šilumos bangą, kai kurie daržininkai neskubėjo rauti iš lysvių visų gėrybių. Į redakciją paskambinusi ignalinietė Janina džiaugėsi, kad pirmomis spalio mėnesio dienomis skynė jaunų cukinijų derlių. 

„Dar mezgasi agurkai, žaliuoja jautruoliai bazilikai. Kol nėra šalnų galima džiaugtis beveik visais daržo žalumynais“, – pasakojo skambinusi moteris.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje