Skip to content

Draskyklės katėms – sveikatai ir pramogai

MI informacija

Draskyklės yra skirtos ne tik kačių pramogoms, bet ir jų gerai savijautai. Taip pat tai gali būti namų interjero akcentas. Tačiau, kodėl gi draskyklės yra svarbios katėms ir kodėl jos būtinos namuose?

Draskyklės katėms turi daug privalumų. Jos leidžia katėms prižiūrėti savo nagus ir išlaikyti juos sveikus. Tai taip pat gali būti puiki pramogos priemonė, suteikianti katėms galimybę fiziškai aktyvuotis ir išreikšti savo natūralų draskymo instinktą.

Sveiki nagai ir gerovė. Draskyklės katėms yra būtinos norint, kad nagai būtų sveiki. Katės reguliariai draskosi, tai natūralus būdas išlaikyti nagus geros būklės. Be tinkamos draskyklės, nagai gali užaugti per ilgi arba būti pažeisti, o tai gali sukelti diskomfortą.

Fizinis aktyvumas ir streso mažinimas. Draskyklės katėms taip pat yra puikus būdas suteikti augintiniui fizinį aktyvumą ir sumažinti stresą. Draskymas ne tik treniruoja raumenis, bet tai ir pramoga, kurios metu išreiškiamas natūralus draskymo instinktas.

Būtinos visoms kačių veislėms. Draskyklės nėra prabanga ar tinkama tik tam tikroms veislėms. Visos katės, nuo mažų katinėlių iki senjorų katinų, turi natūralų norą draskyti. Tad draskyklės yra reikalingos visoms katėms, nepriklausomai nuo jų veislės ar amžiaus. Net jei katė laikoma namuose, ji vis tiek turi natūralų norą draskyti. Todėl tokia priemonė leidžia išvengti nagų peraugimo, kuris gali būti nepatogus tiek Jums, tiek Jūsų katėms. 

Rūšys ir dizainas. Draskyklės gali būti įvairių rūšių, nuo horizontalių iki vertikalių, nuo paprastų iki dizaineriškų. Pasirinkimas priklauso nuo katės ir interjero stiliaus. Galite pasirinkti didesnę su daugybe žaislų arba mažesnę, kuri tilptų net mažesniame kambaryje.

Namų interjero akcentas. Šiuolaikinės draskyklės gali būti ne tik naudingos, bet ir gražios, stilingos. Dizaineriškos gali tapti namų interjero akcentu, praturtindamos erdvę ir padedamos katėms išreikšti savo instinktą.

Draskyklės katėms yra daugiau nei tik aksesuaras – tai būtina priemonė, užtikrinanti katės gerovę ir laimę. Pasirinkdami tinkamą draskyklę, suteikiate augintiniui galimybę išlaikyti sveikus nagus ir pasitenkinti natūraliu draskymo instinktu. Išsirinkti galite čia https://www.akvazoo.lt/128-draskykles.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here