Skip to content

Patogūs būdai aplankyti Europą

MI informacija

Dauguma žmonių keliones mikroautobusais vertino kaip nelabai patogų ir nelabai saugų būdą keliauti. Negalima paneigti, kad laikai pasikeitė. XXI amžiuje, kai ekonominė emigracija leidžia išgyventi daugeliui lietuvių šeimų, kelionės autobusu į ES šalis tapo norma. Rinkoje atsirado daug įmonių, siūlančių keleivių vežimą į Europos šalis, bei mikroautobusų nuomą. Paklausa tokia didelė, kad nuolatinio kliento išlaikymas jiems yra nemenkas iššūkis. Daugelis įmonių gerokai pakeitė požiūrį į vežamus žmones, padidindamos ne tik jų komfortą, bet ir atnaujindamos automobilių parką bei suteikdamos nemažai papildomų paslaugų.

Kokie šiuo metu yra kelionių mikroautobusu į Europą pranašumai? Kodėl tai geriau nei skristi? Kodėl verta rinktis mikroautobusą, kai turi nuosavą automobilį?

Aukštas komfortas

Pirma, komfortas. Negalima paneigti, kad keliauti mikroautobusu yra daug patogiau nei keliauti nuosava transporto priemone. Renkantis nuosavą automobilį, turime atsižvelgti į tokius dalykus kaip degalų papildymas, galimi gedimai ir keleivių saugumas. Keliauti autobusu nėra pats patogiausias dalykas. Kelios valandos be mankštos gali rimtai pakenkti mūsų sąnariams. Tačiau lėktuvas yra brangus ir negali mūsų nuvežti ten, kur norime.

Keleivių vežimas mikroautobusu – patogumas – ypač kai kalbama apie ilgus maršrutus. Šiuolaikiniai mikroautobusai pasižymi neįtikėtinu komfortu, kurį sunku rasti kitoje susisiekimo priemonėje. Atlošiamos sėdynės leidžia patogiai pailsėti ar net miegoti. Oro kondicionavimas ir šildymas yra atsakingi už tinkamą oro cirkuliaciją, o tuo pačiu daro kelionę malonesnę, nepaisant temperatūros už lango. Prieiga prie „Wi-Fi“ leidžia dirbti, klausytis muzikos, žaisti ar naršyti internete.

Taupymas

Antra, taupymas. Keliauti mikroautobusu yra daug pigiau nei keliauti lėktuvu, traukiniu ar net nuosava transporto priemone. Dėl daugybės nuolaidų ir akcijų nuolatiniams klientams pristatomos transporto priemonės puikiai tinka sezoniniams darbuotojams. Palankios kainos taip pat susijusios su didele konkurencija Lietuvos rinkoje.

Fizinis ir psichinis komfortas

Mikroautobusuose yra mažiau sėdimų vietų nei standartiniame autobuse. Tai sumažina vienu metu vežamų keleivių skaičių ir padidina komfortą tiems, kurie vertina privatumą. Tai taip pat idealus sprendimas grupei, kuri keliauja kartu, bet nėra pakankamai didelė, kad galėtų naudotis autobusų paslaugomis. Negana to, mikroautobusas yra tinkamas sprendimas žmonėms, kurie negali skristi.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here