Skip to content

Stiklo įdaužų remontas: ką reikia žinoti?

MI informacija

Kokybiškas automobilio stiklas yra svarbus dėl daugybės priežasčių, įskaitant vairuotojo bei keleivių saugumą, komfortą, gerą matomumą. Tačiau ką daryti tais atvejais, jeigu priekinis automobilio stiklas įskilo ir trukdo tinkamai matyti kelią? Tokiu atveju galite kreiptis į specialistus, kurie gali sutvarkyti stiklo įdaužą. Jeigu jus domina stiklo įdaužos remontas, šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius šios paslaugos aspektus.

Kas yra stiklo įdauža?

Stiklo įdauža yra nedidelis stiklo paviršiaus pažeidimas, kuris dažniausiai atsiranda dėl į stiklą stipriau  atsimušusio akmenuko. Įdauža susideda iš daugelio mikroįtrūkimų, kuriuose kaupiasi drėgmė, dulkės bei kiti nešvarumai. Netvarkoma įdauža su laiku gali plisti, pavyzdžiui, dėl temperatūros svyravimų ar kėbulo vibracijos. Todėl nereikėtų ilgai laukti – rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į specialistus, kurie įdaužą galės lengvai sutvarkyti. Įsisenėjusią įdaužą remontuoti yra kur kas sunkiau, todėl remonto kaina gali išaugti. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://carglass.lt/kainos/idauzos-remontas/

Kokie yra stiklo įdaužos remonto etapai?

Stiklo įdaužų remontas susideda iš kelių etapų:

įdauža paruošiama remontui su specialiu įrankiu – pati įdauža ir aplink ją esanti vieta turi būti švari;

išsiurbiamas oras (sukuriamas vakuumas) ir įdauža užpildoma polimeru;

polimeras kietinamas specialiu UV spindulių įrankiu;

kai polimeras sukietėja – nuo stiklo nuvalomas polimero perteklius ir įdaužos vieta poliruojama, kol stiklas tampa lygus. Šis darbas reikalauja daug atidumo bei kruopštumo, o visi šie etapai yra atliekami kompetentingo šios srities specialisto.

Kiek ši paslauga gali kainuoti?

Stiklo įdaužos remonto kaina priklauso nuo įvairių aspektų, tokių kaip įdaužos dydis, koks stiklas pažeistas ar ši paslauga yra įtraukta į jūsų draudimą. Tačiau vidutiniškai ši paslauga gali kainuoti apie keliasdešimt eurų. Tikslią kainą jums pasakys tik šios srities specialistas, įvertinęs konkrečią situaciją. Svarbiausia, jog ši paslauga būtų atlikta kokybiškai, šią sritį išmanančio meistro.

Kur kreiptis dėl stiklo įdaužų remonto?

Tokią paslaugą atliekančią įmonę galite patogiai atrasti internetu. Galite atsižvelgti į klientų atsiliepimus, turimą darbo patirtį, su kokiomis priemonėmis dirbama, palyginti kainas bei kitus jums svarbius aspektus. Atradus tinkančią įmonę – rezervuokite jums tinkamiausią laiką, nuvykite pas meistrą ir džiaukitės lygiu bei tvarkingu automobilio stiklu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here