Skip to content

Veido odos priežiūra: lakštinės veido kaukės svarba

MI informacija

Japonija yra šalis, kurioje veido priežiūrai šimtmečius buvo teikiama didelė reikšmė. Iš čia atsiranda lakštinės kaukės. Jos buvo gaminamos iš audinio atraižų, likusių pasiuvus kimono. Šilkas, pamirkytas rožių vandenyje, turėjo prižiūrėti geišų odą, kuri kasdien buvo padengta intensyviu ir kenksmingu odai, būdingu makiažu. Tradicija išliko, o šiandieninės lakštinės kaukės – įspūdingos formulės kosmetika.

Remdamiesi geriausiais priežiūros modeliais, kosmetikos gamintojai kuria lakštines kaukes, kurios leidžia pasijusti tarsi prabangiame SPA salone. Tai kaukės, kupinos stipriai drėkinančių ir gyvybingų bei šviesinančių medžiagų, kurios palieka odą švelnią, lygią ir nuostabiai švytinčią. Tai tradicinių, natūralių ingredientų derinys su kosmetologijos pasiekimais, kad galėtumėte pasirūpinti oda, lepindami savo pojūčius.

Lakštinės veido kaukės naudojimo pranašumai

Kaukė prisotinta itin koncentruotų medžiagų, kurios maitina, drėkina ir skatina odos regeneraciją. Audinys džiūsta lėčiau, ko dėka veikliosios medžiagos nesąveikauja su aplinka, o veikia tik odą, leisdamos joms pasiekti gilesnius jos sluoksnius. Šį procesą palengvina audiniu padengtos odos skleidžiama šiluma. Tai atveria poras ir palengvina veikliųjų medžiagų prasiskverbimą gilyn į poras. Koncentruota formulė, panaši į serumą, gali intensyviau veikti odą ir ją maitinti, drėkinti ir regeneruoti, todėl ji tampa švelni, stangresnė, lygesnė ir skaistesnė.

Svarbus ir malonumas, kurį teikia tokia priežiūra. Nuostabus kaukių kvapas turi aromaterapinį poveikį. Tai leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti intensyvios odos priežiūros metu. Jūs ilsitės, o kaukė veikia.

Lakštinės kaukės – korėjietiška priežiūra paprastais žingsniais

Tai korėjiečių grožio ritualai, kurių dėka lengva ir malonu pasiekti sveiką ir spindinčią odą, ilgiau išsaugant jaunystę. Prieš dėdami kaukę ant veido, paruoškite odą taip, kad ji galėtų gauti naudos iš joje esančių veikliųjų medžiagų. Pirmiausia reikia nuvalyti makiažą. 

Tada nuplaukite odą kosmetikos priemone vandeniu, pvz., putomis, geliu ar emulsija. Pasirinkite jums patinkančią kosmetikos formulę, nepamirškite išvalyti ir kaklo odos.

Kitame žingsnyje naudokite veido šveitimą, kuris nušveičia epidermį, išvalys poras ir paruoš odą intensyvaus maitinimo ir drėkinimo dozei. Paruoštą odą tepkite serumu. Viską atlikus laikas lakštinei kaukei. Visada patikrinkite, kiek laiko laikyti kaukę ant odos, kad gautumėte maksimalų efektą.

Tokia atskirų priežiūros etapų seka reiškia, kad kaukė ne tik aprūpina odą maistinėmis medžiagomis, bet ir sustiprina anksčiau naudoto serumo poveikį. Dėl to gausite maksimalų odos drėkinimą ir maitinimą. Veikliosios medžiagos galės veikti dar efektyviau.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje