Skip to content

Vitaminų lašelinės Vilniuje (Intraveninė terapija)

MI informacija

Intraveninė terapija (dar žinoma kaip vitaminų lašelinės) yra ne tik greitas ir saugus gydymas, tačiau ir puiki priemonė sveikatinimui, imuniteto stiprinimui, energijos bei aktyvumo lygio didinimui.

Mūsų gydytojų ekspertų komandą sudaro tik aukščiausios kvalifikacijos įvairių disciplinų gydytojai, turintys išskirtinius įgūdžius ir žinias bei naujausią šiuolaikinės medicinos įrangą. Dirbame tik su sertifikuotais ir pasaulyje pripažintų gamintojų preparatais.

Išklausę Jūsų pageidavimus, nusiskundimus ir atlikę išsamius tyrimus, mūsų profesionalūs gydytojai parinks Jums tinkamiausią vitaminų kokteilį. Intraveninės terapijos procedūra paprastai trunka nuo 30 min. iki 1:30 val.

Vitaminų lašelinės Vilniuje – registruokis vizitui dabar! Registruokis į vizitą

Vitaminų lašelinė

Sumažins Jūsų lėtinį nuovargį, sustiprins imunitetą ir suteiks daugiau jėgų bei energijos. Jei gyvenate intensyvų ir aktyvų gyvenimo būdą, intraveninė terapija padės atnaujinti energijos rezervus ir palengvins streso simptomus.

1–10 kartų

Mineralai sportuojantiems

Atstatys elektrolitų disbalansą Jūsų organizme ir padės išvengti dehidratacijos. Ji puikiai tinka po aktyvių ar dažnų treniruočių, kuomet patiriate didžiulius fizinius krūvius ir gausiai prakaituojate.

1–5 kartai

Priešuždegiminė terapija

Paruoš Jūsų imunitetą kovai su virusais ir bakterijomis. Kreiptis reikėtų vos tik pajutus pirmuosius peršalimui būdingus simptomus.

1–3 kartai

Skaudančiai nugarai

Atpalaiduos Jūsų įtemptus raumenis, sumažins skausmą ir padės kovojant su uždegimu, užtikrins normalią nervinių lastelių apykaitą, kuri dažniausiai sutrinka esant neurologiniam skausmui.

3–7 kartai

Galvos skausmui malšinti

Padės kovoti su įvairiausio pobūdžio galvos svaigimu ir migrenos skausmu, pakels Jūsų energijos lygį, pagerins nuotaiką bei leis atsipalaiduoti.

1–2 kartai

Geležies atstatymas

Tinkamas geležies ir feritino kiekis Jūsų kraujyje sumažins bendrą silpnumo jausmą, leis ilgiau išlaikyti dėmesį, pagerins atmintį, apsaugos nuo plaukų slinkimo bei lūžinėjančių nagų.

1–2 kartai

Pagalba kepenims

Skirta Jūsų sveikų kepenų profilaktikai, taip pat, po stipresnių vaistų ilgo vartojimo. Ši formulė padės kepenims išvalyti nuo toksinų, atstatyti padidėjusius kepenų rodiklius.

1–7 kartai

Detoksikacija

Padės paruošti Jūsų organizmą chemoterapijos procedūrai. Terapiją taikant po chemoterapijos – sumažins skausmą, pykinimą, galvos svaigimą, išvalys toksinus iš Jūsų organizmo, pagerins apetitą.

1–2 kartai

Kova su alergijomis

Odos bėrimai, paraudimas, niežėjimas – tai nemalonūs simptomai, kurie gali pasireikšti nuo netinkamų vaistų ar maisto produktų. Ši terapija padės išvengti nemalonių pojūčių ir pagerins bendrą odos būklę.

Pasikonsultuokite su gydytoju

Apsinuodijus organizmą

Pašalins toksinus iš Jūsų organizmo, kurie sukelia šaltkrėtį, pykinimą ar skausmą. Jūsų organizmas gaus reikalingų maistinių medžiagų, kurių stokoja, dėl patirto streso ar netinkamos mitybos.

1–3 kartai

Antioksidantai sveikatai

Padės išvalyti Jūsų organizmą nuo laisvųjų radikalų ir toksinų, kurie sukelia oksidacinį stresą. Suaktyvins Jūsų smegenų veiklą, sustiprins imunitetą. Šis antioksidantai padės palaikyti gražią ir skaisčią odą.

1–5 kartai

Polineuropatinė terapija

Užtikrins nervinės sistemos aprūpinimą krauju – sumažins galūnių tirpimo jausmą ir dilgčiojimą, kurie būdingi cukriniui diabetui. Ši formulė, pagerins Jūsų atmintį bei bus prevencija nuo onkologinių susirgimų.

Pasikonsultuokite su gydytoju

Glamūro terapija

Tai ypatinga formulė, kurios sudėtis praturtinta dideliu kiekiu vandenyje tirpiais vitaminais ir mineralais, kurie paskatins kolageno gamybą Jūsų organizme. Oda taps skaistesnė, sustabdys plaukų slinkimą.

1–10 kartų

Ozono terapija

Dar žinoma kaip deguonies terapija – tai alternatyvus gydymo būdas odos ir alerginems ligoms gydyti, kraujotakos sutrikimams mažinti bei imuninei sistemai aktyvinti.

Pasikonsultuokite su gydytoju

Turite klausimų? Susisiekite!

REGISTRACIJA VIZITUI

„Drops Clinic“ šeimos klinika Kaune

V. Putvinskio g. 50A,
LT-44211 Kaunas

I-V: 9:00 – 19:00
VI-VII: 10:00 – 15:00

+370 663 99999

info@dropsclinic.lt

„Drops Clinic“ šeimos klinika Vilniuje

I. Šimulionio g. 5,
LT-04330 Vilnius

I-V: 9:00 – 19:00
VI-VII: 10:00 – 15:00

+370 663 99999

vilnius@dropsclinic.lt

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here