Skip to content

Seniūnaičių rinkimai skelbiami iš naujo

Rajono savivaldybės informacija

Įvertinus, kad seniūnaičių rinkimai sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo – dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems, taip pat ir teikusiems kritines pastabas dėl organizavimo procedūrų – siekiant, kad gyventojų išrinkti seniūnaičiai atstovautų juos išrinkusioms bendruomenėms kuo mažiau veikiami vietos politikų pažiūrų ir dirbtų išimtinai rinkėjams.

Ignalinos rajono savivaldybės mero 2023 m. lapkričio 20 d. potvarkiu Nr. V1-345 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės mero 2023 m. spalio 26 d. potvarkio Nr. V1-308 „Dėl seniūnaičių rinkimų seniūnaitijose, kuriose gyvena daugiau kaip 500 gyventojų“ priedo kai kurių eilučių pripažinimo netekusiomis galios“ ir 2023 m. lapkričio 20 d. potvarkiu Nr. V1-349 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės mero 2023 m. spalio 26 d. potvarkio Nr. V1-305 „Dėl seniūnaičių rinkimų seniūnaitijose, kuriose gyvena ne daugiau kaip 500 gyventojų“ pripažinimo netekusiu galios“ pripažinti netekusiais galios teisės aktai, kuriais buvo paskelbti seniūnaičių rinkimai seniūnaitijose, išskyrus Ignalinos miesto Aukštaičių seniūnaitiją.

Artimiausiu metu bus paskelbti Ignalinos rajono seniūnaičių rinkimai. Informacija apie seniūnaičių rinkimus bus paviešinta savivaldybės interneto svetainėje ir laikraštyje „Mūsų Ignalina“.

Tikimės, kad išsirinksite geriausius savo bendruomenių atstovus!

P. S. Dėl kokių priežasčių seniūnaičių rinkimai skelbiami iš naujo, skaitykite kitame MI numeryje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here