Skip to content

Ką reikia žinoti norint išsinuomoti kompresorių?

MI informacija

Nuomojant oro kompresorių svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Jums reikalingo kompresoriaus tipas priklauso nuo kelių kriterijų, pvz., darbo, kurį turite atlikti, naudojamų įrankių rūšių ir biudžeto. Vadovaudamiesi oro kompresoriaus nuomos kontroliniu sąrašu, sužinosite, ko ieškoti, ir padėsite pasirinkti geriausią jūsų darbui modelį.

Kaip veikia pramoninis oro kompresorius

Prieš pasirenkant kompresorių iš kompresoriucentras.lt, naudinga suprasti, kaip veikia skirtingi modeliai. Žinodami pramoninio oro kompresoriaus pagrindus, galėsite priimti pagrįstą sprendimą dėl jums tinkamiausio tipo. Paprastai tariant, yra dviejų tipų oro kompresoriai – sukamieji sraigtai ir stūmokliai.

Kaip veikia sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai

Didesniuose pramoniniuose oro kompresoriuose paprastai naudojama pora varžtų, kad išspaustų orą iki reikiamo slėgio. Kompresoriaus viduje yra porą blokuojančių varžtų, tarp kurių yra tarpas, kuris sumažina varžtus. Oras suspaudžiamas, kai sukasi varžtai, kol pasiekia norimą slėgį. Kai kurie iš šių tipų kompresorių reguliuos variklio greitį, kad padidintų efektyvumą. Kadangi varžtai gali suspausti orą pagal poreikį, tokio tipo oro kompresoriams laikyti nereikia oro bako.

Dėl didesnio dydžio sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai paprastai turi vidaus degimo variklius. Modeliai gali turėti nešiojamą konstrukciją, skirtą vilkti už sunkvežimio, arba daug didesnio dydžio pritaikyto stacionariam naudojimui.

Kaip veikia stūmokliniai oro kompresoriai

Stūmoklinio oro kompresoriaus veikimui reikalingas atskiras oro bakas. Nepaisant to, kad reikia bako, šių tipų kompresoriai paprastai būna mažesnio dydžio ir veikia su elektriniu arba vidaus degimo varikliu. Nuomojant šio tipo kompresorių, taip pat turėsite nurodyti oro bako dydį ir variklio galią, kad užtikrintumėte, jog jūsų darbui pakaktų oro.

Norėdami sukurti suslėgtą orą, kompresorius naudoja stūmoklį, kad nuspaustų orą, kuris juda į oro baką saugojimui. Taikomoms programoms, kurioms reikalingas didelis suslėgto oro kiekis, reikės didesnių talpyklų arba daugiau laukimo laiko, kol oro bakas prisipildys suslėgto oro.

Kai naudojate oro kompresorių, vis tiek turite imtis būtinų saugos priemonių. Šie įrenginiai yra garsūs. Dirbdami su oro kompresoriumi dėvėkite ausų kištukus arba ausines, kad apsaugotumėte klausą. Visada dėvėkite akių apsaugos priemones ir kitas jūsų darbui reikalingas asmenines apsaugos priemones, tokias kaip šalmas arba sustiprinta avalynė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here