Skip to content

Tradicinis protmūšis surinko net 9 komandas

MI informacija

Minėdami Lietuvos kariuomenės dieną (lapkričio 23-ąją), 8-osios rinktinės 807-osios pėstininkų kuopos kariai savanoriai kartu su Karo prievolės komplektavimo tarnybos Ignalinos skyriumi bei  Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės Ignalinos skyriumi organizavo jau tradicinį protmūšį. Renginys vyko „Žuvėdros“ restorane.

Smagiai praleisti laiką ir parodyti savo žinių kariškoje srityje šįkart susirinko rekordinis kiekis komandų – net devynios!

Penkių turų žaidime gana ryškia persvara pergalę iškovojo komanda REZERVAS, antrą ir trečią vietas užėmė VARNYS ir TIE PATYS, surinkę po vienodai taškų. 

Sveikiname prizininkus! Tiesa, žaidime pralaimėjusių nebuvo – visi dalyvavę gavo dovanų.

Organizatorių inf. ir nuotr.

Nuo redakcijos

Žaidimo metu buvo įvairių linksmų akimirkų. Tarkim, „Absoliučiu nuliu“ pasivadinusi komanda pirmame ture išties laimėjo absoliutų nulį. Manome, kad kiek keistai atrodo, kai, sportiniais terminais tariant, profesionalai žaidžia su mėgėjais. Nugalėjusios trijų asmenų „Rezervo“ komandos branduolys – kadrinis kariuomenės karininkas, o daug žaidimo klausimų buvo susiję su kariuomenės statutu. Iš kur mums, mėgėjams, žinoti visas to statuto vingrybes. Nerevizuojame konkurso rezultatų, tačiau ateityje gal reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Arba neturėtų būti daug su statuto nuostatomis susijusių klausimų, arba konkurse neturėtų dalyvauti kadriniai kariškiai. Juk, tarkim, laikraščiai, skelbdami įvairius konkursus visada parašo, kad redakcijų darbuotojai konkurse nedalyvauja.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here