Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Tragiška avarija, žuvo žmogus

Lapkričio 27 d., apie 7.52 val., kelyje Ignalina–Didžiasalis, ties Tverečiumi, kaktomuša susidūrė (nuotr.) automobilis „Ford Galaxy“, kurį vairavo 28-erių moteris, su automobiliu „Audi Q5“, kurį vairavo blaivus vyras (gim. 1994 m.). Eismo įvykio metu „Ford Galaxy“ vairuotoja žuvo vietoje, su ja važiavusi keleivė (gim. 2011 m.) nesužalota. Po susidūrimo žuvusi vairuotoja automobilyje buvo prispausta, panaudojus gelbėjimo įrangą, nukentėjusi buvo išlaisvinta atvykusių ugniagesių gelbėtojų. Kelio danga nuvalyta panaudojus parankines priemones. „Audi Q5“ vairuotojas po medikų apžiūros išleistas gydytis į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Gelbėjo žmogų

Lapkričio 24 d. ugniagesiai gelbėtojai Rimšės sen., ties Mačionių kaimu, šalia Drūkšių ežero, gelbėjo pelkėje įklimpusį žmogų. Atvykus PGP į vietą ir atlikus žvalgybą, matė žmogų upėje su prožektoriumi šviečiantį maždaug už 150 metrų nuo kranto. Ėjo du ugniagesiai gelbėtojai, nepriėjo, pelkėta vieta. Gelbėjimo rogėmis buvo prisiirta prie žmogaus. 18.52 pilietis ištrauktas į krantą, suteikta pagalba, perduotas medikams. 

Mirė ligoninėje    

Lapkričio 29 d., apie 12.20 val., VŠĮ Ignalinos rajono ligoninėje mirė vyras (gim. 1967 m.), kuris  apie 11.19 val. pristatytas į ligoninės Priėmimo skyrių komos būsenoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Smurtas

Lapkričio 23 d., apie 19 val., Didžiasalio sen., moteris (gim. 1984 m.) smurtavo prieš kitą moterį (gim. 1975 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtavusi moteris sulaikyta ir patalpinta į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here