Skip to content

Nepamirštamos akimirkos Prezidentūroje

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą Lietuvos žmonių kurtais kalėdiniais žaisliukais. Ant eglės buvo užkabinti ir ignaliniečių siūti balti angelo sparnai, megzti angeliukai. Juos kūrė ir vaikai, ir kultūros įstaigų darbuotojai, ir bendruomenės.

Ignalinos parapijos Carito vaikų dienos centro ,,Eldoradas“ grupelė vaikų su auklėtoja Vaiva Kaladinskiene džiaugiasi galėję dalyvauti šioje šventėje ir netgi pabendrauti su pirmąja pora, iš kurios gavo dovanų. Jiems šios šiltos ir jaudinančios akimirkos išliks ilgam atmintyje. Eglės įžiebime dalyvavo 360 vaikų iš visos Lietuvos. Jiems parengta smagi programėlė su Kalėdų Seneliu ir gražiomis staigmenomis. 

„Šventinis laikotarpis – stebuklingas metų laikas, kuris primena mums apie tai, kas svarbiausia – dalijimąsi gėriu, bendrystę ir laiką su pačiais artimiausiais. Angelai ir jų sparnai, atkeliavę iš visos Lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenių, būtent tai ir simbolizuoja – mūsų bendrystę ir gebėjimą susitelkti“, – sakė Prezidentas.

Vaikai apžiūrėjo ir šventiškai papuoštą Prezidento rūmų vidinį kiemą, čia taip pat papuošta eglė. Įdomu tai, kad šalia jos pastatytos keturios advento žvakės bei medinė prakartėlė, sukurta pagal uteniškės tautodailininkės Odetos Tumėnaitės-Bražėnienės autorinį karpinį. Prezidentūra informuoja, kad kalėdinį kiemą galima aplankyti visu šventiniu laikotarpiu (iki sausio 7 d.), o net tris sekmadienius iš eilės nuo 16 iki 17 val. jame skambės gyvai atliekamos kalėdinės giesmės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here