Skip to content

Nežinote ką padovanoti mamai Kalėdų proga? Pasiūlymai – straipsnyje

Elina Fairytale iliustracija iš pexels.com
Elina Fairytale iliustracija iš pexels.com

MI informacija

Mama daugeliui žmonių yra pats svarbiausias žmogus žemėje, tad normalu, kad ieškant tobulos dovanos – gali tekti skirti nemažai laiko. Visgi, pamačius, kad mamos veidą papuošia plati šypsena – kiekviena paieškų akimirka atsiperka su kaupu.

Kuo geriau pažįstate savo mamą – tuo paieškos bus greitesnės. Visgi, normalu, kad po daugelio metų, atrodo, pritrūksta idėjų. Pateiksime kelias ir tikimės, kad kuri nors atitiks Jūsų mamos charakterį ir tikrai nudžiugins nuostabiausių švenčių proga.

Unisex marškinėliai su Jūsų dizainu

Užsisakyti galite printcre.lt

Mamos yra praktiški žmonės ir dažniausiai vertina tokias dovanas, kurios yra naudojamos. Štai drabužis yra viena jų.  Tačiau kad tokia dovana būtų asmeninė ir neatrodytų, kad nupirkote bet ką, kas yra po ranka – įeikite marškinėlius, kurie yra kurti būtent Jūsų mamai. Jie gali būti dekoruojami norimu užrašu. Rinkitės spaudos arba siuvinėjimo galimybes, nuspręskite dėl marškinėlių spalvos, užrašo arba nuotraukos… Gaminys bus asmeninis, skirtas konkrečiai mamai, tad tikrai kupinas tik geriausių emocijų.

Siuvinėta prijuostė

Užsisakyti galite printcre.lt

Mamos dažniausiai yra puikios šeimininkės, kurios visada laukia savo vaikų su gardžiais patiekalais. Tuomet joms galima padovanoti receptų knygas, kurios skatina išbandyti naujus patiekalus bei tuo pačiu originalias prijuostes, kurios asmeniškai kurtos kiekvienai virtuvės šefei. Štai siuvinėtos prijuostės yra geras pasirinkimas dėl to, kad jos gali būti puoštos tokiu siuviniu, kokį nuspręsite užrašyti. Jums belieka nuspręsti, koks užrašas galimai labiausiai patiktų mamai.

Padovanokite šilumą

Įsigyti galite breto.lt

Šaltomis žiemos dienomis nėra nieko maloniau, kaip justi šilumą kojose, kadangi tuomet bus galima išvengti peršalimo ligų. O padovanoti mamai sveikatą – pats geriausias pasirinkimas. Štai įteikite jai tapkutes, kurios yra gana storos, tad su jomis net ir vėsiais žiemos vakarais nebus šalta. Geras pasirinkimas tapkytės, kurios atrodo originaliai, pavyzdžiui, kaip mūsų pateiktame pavyzdyje – atrodo kaip vienaragiai. Svarbiausia renkantis tapkutes bandyti įvertinti – kokios galimai labiausiai patiks Jūsų mamytei.

Gėrimas – visada šalia

Įsigyti galite breto.lt

Mamoms, kurios mėgsta labai skanius gėrimus visada turėti po ranka – tikrai patiks ir termo arba paprasti puodeliai, kurie gali būti visada nešami su savimi, kad ir kur einate. Žinoma, kad tokie puodeliai yra labai geras pasirinkimas ir toms mamoms, kurios nori atrodyti stilingai. Šiais laikais stilius be kavos puodelio yra sunkiai įsivaizduojamas, tad suteikite galimybę mamai visada pasitikėti savimi.

Dovana toms, kurios labai mėgsta tvarką

Įsigyti galite breto.lt

Nešiojamas mini siurblys labiausiai patinka toms mamoms, kurios nori, kad kiekviename žingsnyje būtų palaikoma tvarka. Mini dulkių siurblys yra patogus ir funkcionalus prietaisas, kuris gali siurbti įvairios rūšies medžiagas: popieriaus gabalėlius, klaviatūros dulkes, džiūvėsius, naminių gyvūnėlių plaukus ir kt. Svarbiausia, kad tuo pačiu ir puikiai atrodo, tad tam tikra prasme gali būti naudojamas kaip namų dekoro akcentas.

Vienos mamos yra labiau praktiškos, kitoms dažniausiai patinka dovanos, kurios gali papuošti namus. Kad ir kokia yra Jūsų mama – renkantis dovaną svarbiausia yra atsižvelgti į jos galimus poreikius, charakterį. Tuomet ir įteikta Kalėdinė dovana – tikrai bus tobula.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here