Skip to content

Rytoj atgis Ignalinos centras

Jonas BALTAKIS

Kai Ignalinoje buvo uždaryta mažoji „Maxima“, o šalia jos ir „Mūsų krautuvėlė“ bei gėlių parduotuvė, šioje miesto dalyje tapo kažkaip nyku ir tuščia. Ilgai spėliota, kas užpildys „Maximos“ patalpas. Nuo rytojaus tai padarys atsidaranti parduotuvė „Aibė“.

Kai penktadienį į ją užsukau, viduje vyko paskutiniai parengiamieji darbai: prekėmis buvo užpildomos lentynos, šluojama, plaunama, tvarkomasi. AB „Imeda“, kuriai, kaip aljanso „Aibė“ narei ir priklauso ši parduotuvė, direktorius Donatas Mačys MI sakė, kad parduotuvė kažkuo ypatingai iš kitų neišsiskirs. Čia bus visos reikalingos kasdienės maisto ir buities prekės, gal tik alkoholinių gėrimų skyrius kiek platesnis, gausesnis ir įvairesnis, nei kitur. Kolektyvas, 12 žmonių, jau sukomplektuotas. Su kitais prekybos centrais galimai bus bandoma konkuruoti mažesnėmis kainomis.

O atidarymo proga rytoj nuo 11 val. vyks loterija pirkėjams. Tiksliau, kaip jį pavadino šeimininkai – „Laimės ratas“ be pralaimėjimų. Pirmieji 200 pirkėjų, įsigijusių prekių už 10 ir daugiau eurų, kažką laimės, o didžiausias prizas – savaitgalio poilsis „Imedos“ poilsio bazėje Kiškiuose prie Lūšių ežero. Kadangi dabar gili žiema, šio prizo laimėtojas dovana galės pasinaudoti pavasarį ar vasarą. Tad „Aibės“ šeimininkai rytoj ignaliniečius kviečia į įkurtuves. 

Ką reiškia žodis aibė? Tai rinkinys kokių nors objektų, sujungtų į vienumą pagal kurį nors požymį. Šiuo atveju – parduotuvių junginys. Aibės sąvoka yra viena pagrindinių sąvokų matematikoje.

1999 m. susijungus mažesniems prekybininkams dėl bendro noro konkuruoti su didesniais prekybininkais, buvo įkurtas Aljansas UAB „Aibė“. Dabar aljansas didžiuojasi savo parduotuvėmis, kurios yra beveik kiekviename mieste ir miestelyje, patogioje pirkėjui vietoje. Didžiausias prekybos aljansas Lietuvoje „Aibė“ vienija daugiau kaip 200 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 800 parduotuvių visoje Lietuvoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here