Skip to content

Patarimai, kaip išnaudoti gyvenamąją erdvę 

MI informacija

Nedidelės gyvenamosios patalpos reikalauja ir tam tikrų dizaino sprendimų. Gyvenant mažose erdvėse, brangus kiekvienas kvadratinis metras. Tad efektyvus erdvės išnaudojimas ne tik suteikia daugiau laisvės ir komforto, bet ir padeda palaikyti namuose tvarką.

Erdvės taupymo svarba

Pagrindiniai veiksmai, siekiant optimaliai išnaudoti gyvenamąsias erdves – gerai apgalvoti namų išplanavimą, protingai suplanuoti baldus ir kitus interjero sprendimus.

Praktiniai patarimai

Optimizuojant mažas erdves, svarbu atkreipti dėmesį į įvairius erdvės taupymo aspektus. Visuomet verta investuoti į daugiafunkcinius baldus, kurie gali atlikti keletą funkcijų. Pakeliamos lovos, stalai „transformeriai“ ar ištraukiami darbo stalai atveria naujas galimybes tobulinant ir išnaudojant namų erdves.

Nepamirškite, kad tinkamas šviesos ir spalvų suderinimas taip pat gali vizualiai padidinti patalpas. Šviesesnės spalvos, veidrodžiai ir gerai suplanuota apšvietimo sistema padeda sukurti atvirumo ir erdvės pojūtį. Galų gale, kiekvienas sprendimas turėtų būti pritaikytas individualiems poreikiams ir gyvenimo būdui. Naudodami šiuos patarimus ir atidžiai planuodami, galite sėkmingai transformuoti mažą gyvenamąją erdvę į funkcionalų, patogų ir patrauklų namų kampelį.

Stumdomos durys kaip erdvės taupymo sprendimas

Įrenginėjant ar pertvarkant mažą būstą, svarbu atkreipti dėmesį į praktiškumą ir estetiką. Apgalvoti sprendimai, tokie kaip dideli, nedalinti stiklo plotai, padidina natūralios šviesos kiekį namuose ir tuo pačiu sudaro įspūdį, kad jie didesni.

Siekiant efektyviai išnaudoti vietą mažuose namuose, svarbu pasirinkti ir tinkamą durų tipą. Teisingas pasirinkimas leis efektyviai išnaudoti vietą ir vizualiai pratęsti namų erdvę su supančia aplinka. 

Vienos tinkamiausių – modernios stumdomos durys. Jos suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti kiekvieną lauko ar vidaus erdvės centimetrą dėl toje pačioje plokštumoje esančių stumdomų varčių ir tuo pačiu leidžia mėgautis panoraminiais vaizdais per didelius stiklo plotus.

Šių durų konstrukcija yra pritaikyta patogiam ir lengvam naudojimui. Stumdomų varčių apkaustai užtikrina lengvą jų judėjimą, o į grindis suleidus slenksčius, bus galima džiaugtis ne tik estetika, bet ir patogumu bei bebarjeriu praėjimu nekliūvant.

Elektroninė langų ir durų platforma MYNEST by Aradas siūlo ir daugiau alternatyvių durų tipų ir papildomų galimybių tiems, kurie ieško specifinių sprendimų savo namams (skaityti plačiau).

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here