Skip to content

Astai Sieliūnienei įteiktas Didysis garbės ženklas „Už nuopelnus“ 

Lina RAGINYTĖ

Gruodžio 8 d. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Sauliaus Sondeckio salėje vyko Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuojamas renginys, skirtas Žmogaus teisių dienai paminėti. Renginio metu buvo apdovanoti iš visos Lietuvos atvykę tautinių mažumų srityje dirbantys žmonės. 

Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Lietuvos Respublikos kultūros viceministrui Albinas Vilčinskas, tautinių bendrijų atstovai.

Apdovanojimus gavo daugiau kaip 50 Lietuvos visuomenės ir tautinių bendruomenių atstovų.

Viena iš 9 nominacijų – Už svarų indėlį ir ypatingus nuopelnus Lietuvos tautinių mažumų kultūrai ir jos išsaugojimui, už iniciatyvas, inspiruojančias visuomenę pozityviai veiklai tautinių mažumų srityje, už asmeninę atsakomybę, kuriant nediskriminacinę aplinką. 

Tautinių mažumų departamento Didysis garbės ženklas „Už nuopelnus“ įteiktas Astai Sieliūnienei, Ignalinos rajono kultūros centro direktorei – už ilgametį ir nuoširdų darbą, įtvirtinant valstybinės kalbos politiką Visagine, tautinių mažumų kultūros sklaidą ir nevyriausybinių organizacijų palaikymą.

Sveikindama į renginį susirinkusius svečius, Tautinių mažumų departamento direktorė dr. Vida Montvydaitė sakė: „Mūsų tradicinė šventė, skirta Žmogaus teisių dienos paminėjimui, surenka į vieną salę bendraminčius iš visos Lietuvos – žmones, kuriems norime pasakyti gerą žodį už prasmingą, dažnai nepastebimą veiklą. Kiekvieną rudenį nekantraudama laukiu apdovanojimų komisijos posėdžio medžiagos, nes iš patirties žinau, jog būsiu nustebinta pažįstamų ir nepažįstamų žmonių fantastišku darbštumu, atsidavimu visuomenės švietimui.“

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here