Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Luna kontrabandininkams šansų nepaliko 

Pasieniečiai sučiupo du kontrabandinių cigarečių nešikus, ką tik iš Baltarusijos gavusius rūkalų „siuntinį“. Šeštadienio vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio užkardos pareigūnai per vaizdo stebėjimo sistemą užfiksavo du vyrus, kurie į krepšius su ilgom rankenom krovė pakelius cigarečių. Tuo pat metu pastebėtas ir kontrabandininkų sėbras Baltarusijos pusėje. Į tą vietovę skubiai išvyko dvi mobilios pasienio sargybos, kurių vienoje buvo kinologas su tarnybiniu šunimi.

Šešiametei vokiečių aviganei Lunai pagavus pėdsaką, apie pusantro kilometro nuo valstybės sienos VSAT pareigūnai sulaikė 26-erių ir 47-erių Švenčionių r. gyventojus. Jiedu nešėsi krepšius, kuriuose buvo 1120 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis. Asmens tapatybę bei pilietybę patvirtinančių dokumentų kontrabandos nešikai neturėjo.

Dėl akcizinių prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, ir dėl pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimo švenčioniškiams pradėtos administracinių nusižengimų teisenos. Šie vyrai gali sulaukti ir 6000 eurų baudų.

Baltarusiškų rūkalų nešikams įteikti šaukimai atvykti į Adutiškio pasienio užkardą, kai joje bus nagrinėjamos jų administracinės bylos. Čia laikinai saugomos ir sulaikytos cigaretės.

Smurtas

Gruodžio 31 d., apie 18 val., neblaivi (2,15 prom.) moteris (gim. 1984 m.) smurtavo prieš kitą neblaivią (2,00 prom.) moterį (gim. 1962 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtavusi moteris sulaikyta ir uždaryta į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Gaisras

Sausio 3 d., 21.14 val., pranešta apie gaisrą Ignalinoje, Agarinio g. Atvykus PGP, degė suodžiai kamine ir buvo pradėję degti stogo konstrukcijos. Gaisro metu išdegė suodžiai kamine, apdegė 1 m² stogo konstrukcijų, aplink kaminą išardyta 0,5 m² stogo perdangos. Įvykis tiriamas.

Pas kaimynus

Sausio 3 d., apie 18.40 val., Zarasų rajono policijos komisariato sporto salėje, rastas Zarasų r. PK pareigūnės (gim. 1996 m.) mažametės dukros (gim. 2018 m.) kūnas, mirusios neaiškiomis aplinkybėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here