Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Sukčiai

Laikotarpyje nuo 2023-10-19 iki 2023-11-13 iš moters (gim. 1937 m.), gyv. Dūkšto sen., banko sąskaitos neteisėtai išgryninta 9610 eurų. Į policiją kreipęsis šios garbaus amžiaus moters globėjas sakė pastebėjęs, kad iš jos globotinės banko sąskaitos neaiškiomis aplinkybėmis dingo 9610 eurų. Pensininke besirūpinančio ir jos finansus tvarkančio globėjo teigimu ši pinigų suma iš jo globotinės banko sąskaitos buvo išgryninta pernai nurodytu laiku. Pareiškimą gavę pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo. 

Vagystė
Sausio 12 d., apie 11 val., pastebėta, kad Kazitiškyje buvo įsibrauta į buvusios mokyklos pastatą. Nupjauti ir pasikėsinta pavogti radiatoriai. Padaryta apie 100 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kvaišalai

Sausio 12 d., apie 21.35 val., Dukšto sen. patikrinus vyrą (gim. 1994 m.), rastos augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Smurtas

Sausio 11 d., apie 12.50 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., konflikto metu vyras (gim. 1976 m.) sukėlė moteriai (gim. 1969 m.) fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Sausio 13 apie 16.30 val., Didžiasalio sen. neblaivus vyras (gim. 1955 m.) sukėlė fizinį skausmą kitam vyrui (gim. 1984 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtavęs vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Mirtis

Sausio 12 d., apie 14.49 val., namuose Linkmenų sen. rastas vyro (gim. 1953 m.) kūnas be akivaizdžių išorinių smurto žymių. Pradėti ikiteisminiai tyrimai šių mirčių priežastims nustatyti.

Gaisrai

Sausio 6 d., 22.04 val. pranešta apie gaisrą Ignalinoje, Ramybės g. Atvykus PGP, degė suodžiai kamine iš kieto kuro krosnies, įrengtos lauko rūsyje. PGP degusius suodžius užgesino. 

Sausio 7 d., 12 val., ugniagesiai iškviesti į Mielagėnus, kur esą degė gyvenamasis namas. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą, atviros liepsnos nesimatė, patalpos buvo uždūmintos. Smilko perdanga tarp pirmo aukšto ir palėpės. Likviduota panaudojus 1 B švirkštą, parankines priemones ir 500 l vandens. Nuardyta 1 m² medinės perdangos. Įvykis tiriamas.

Sausio 12 d., 7.52 val., gautas pranešimas, kad Ignalinoje, Draugystės g., dega namo kaminas. Atvykus PGP, degė suodžiai kamino įdėkle ir kamine tarp įdėklo. Gaisro metu išpjauta ir išardyta 1 m² perdangos, išdegė suodžiai. Dūmų detektorius buvo įrengtas. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Sausio 14 d., 22.56 val., pranešta apie degantį gyvenamąjį namą Linkmenyse, Parko g. Atvykus PGP, medinis apmūrintas namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo pilnai nudegęs ir sukritęs. Atvykę medikai į gydymo įstaigą išsivežė namo šeimininką, kuris apdegė veidą ir rankas, ir moterį, kuri apdegė veidą ir kairę šlaunį. Abu piliečiai iš namo išėjo iki ugniagesių gelbėtojų atvykimo. Šie nukirpo el. įvado laidus. Gaisro metu visai nudegė pastato stogas, išdegė vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai, nuardytos mūrinės pastato sienos. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here