Skip to content

Butų ūkis lieka be direktoriaus

Jonas BALTAKIS (Rajono savivaldybės tarybos narys)

Šiandien paskutinę dieną dirba Butų ūkio direktorius Artūras Jatulis. Jis išeina abipusiu susitarimu su rajono savivaldybe. Priežastis – bloga situacija įmonėje. Dabar Butų ūkis turi 225 tūkst. eurų skolų, kasdien jos padidėja po 500, kas mėnesį – po 15 000 Eur. Neseniai A. Jatulis buvo išklausytas rajono savivaldybės tarybos valdančioje frakcijoje, kur supažindino su situacija, krizės priežastimis, atsakė į klausimus, bet aiškaus veiksmų plano, kaip stabdyti įmonės slinkimą žemyn, nepateikė. Pasak jo, ypač įmonę į skolas traukia per mažos vandens kainos, kurios nesikeitė jau treji metai. Kad jas pakeisti, reikia parengti atitinkamus dokumentus, apie tai kalbama seniai, bet darbas vyksta vangiai. Išlindo nemenkos skolos už elektrą, už kurią buvo nesumokėta… dar prie buvusios valdžios.

Ši situacija – tai visiškai neargumentuoto, nekompetentingo, tiesiog žalingo socdemų valdžios sprendimo sujungti tris įmones į vieną, rezultatas. Įvyko taip, kaip ir prognozavo tuometė opozicija (dabartinė pozicija). Vieninteliai sujungimo tuomet argumentai – taip norėjo J. Rasikas, o vietoje paskaičiavimų, kurių iš viso nebuvo, sakyta – padirbs pusmetį, metus ir matysim ar pasiteisins. Rezultatas – sujungus tris nuostolingas įmones gavosi viena didelė nuostolinga įmonė.

Dabar bus skelbiamas konkursas Butų ūkio direktoriaus pareigoms užimti, o laikinai įmonei galimai vadovaus Aleksandras Dolgovas. 

xxx

Žmonės nenustoja skųstis dėl šeštadieniais ir sekmadieniais uždarytos autobusų stoties. Žiema, o laukiantiems prisiglausti nėra kur, nes ir geležinkelio stotis nuolat uždaryta. Autobusų stotyje sėdi kelios dispečerės. Anksčiau bent pinigus iš vairuotojų, šiems sugrįžus iš reisų, priimdavo. Dabar visi važiuoja nemokamai, pinigų neliko, bet vis vien nėra kam poilsio dienomis atrakinti ir užrakinti duris? 

Antradienį šia tema kalbėjausi su rajono vicemeru Vaidotu Židanavičiumi. Praėjus valandai po pokalbio, jis informavo, kad stoties durys ir poilsio dienomis bus atidarytos. Tačiau girdėjau, kad vis vien yra gudraujama, bus atidaryta ne keleivių laukimo salė, o kažkokia nedidelė patalpa. Pradžiai nors tiek, o mes toliau stebėsime ir rūpinsimės stoties dispečerių sveikata – neleisime nuo nuolatinio sėdėjimo joms prisitrinti nuospaudų. Juk judėjimas – sveikata. 

4 komantarai (-ų)

  1. Puikus vadovas bei žmogus.

    • aha kai miega

  2. Atleiskit du vyr,inžinierius ir bus geriau.

  3. Gal tarybos narys gali pakomentuoti apie „neteisėtą butų ūkio mokestį” kurį teksto autorius garsiai iškėlė prieš tarybos rinkimus? Ar kas nors pasikeitė, ar staripsnio autorius kaip žadėjo to mokesčio nemoka iki šiol? Lauksiu atsakymo, liaudis nori gauti informaciją iš tarybos narių apie Jų darbus???


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here