Skip to content

Sutarta tvarkyti rajono pasienio kelius

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Rajono savivaldybės vicemeras Vaidotas Židanavičius ir savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas dalyvavo susitikime Susisiekimo ministerijoje. Buvo aptarti pasienio kelių atstatymo darbai, taip pat kitos kelių problemos Ignalinos rajone. Susitikime dalyvavo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro pavaduotojai Julius Skačkauskas ir Mindaugas Tarnauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius, Vidaus reikalų ministerijos kanclerė Jovita Petkuvienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado pavaduotojas Saulius Nekraševičius.

Kalbėta apie ypač prastos būklės pasienio teritorijoje esančius kelius (Rameikų, Pajuodupio, Grigališkės, Smilginiškės, Surmos ir kt. kaimuose). Juos numatyta sutvarkyti. Taip pat buvo aptarta kelių valymo būklė rajone ir priminta sena Naujojo Daugėliškio vandens pralaidos problema. 

Dėl pasienio kelių būtino tvarkymo Ignalinos rajono savivaldybės meras L. Ragaišis praeitų metų lapkričio mėnesį raštu kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, AB Lietuvos automobilių kelių direkciją, Valstybės sienos apsaugos tarnybą, nes buvo gauta daug gyventojų skundų dėl blogos valstybinės ir vietinės reikšmės kelių, esančių ties pasienio ruožu, dangos būklės. Gyventojai skundėsi negalintys lengvaisiais automobiliais patekti į savo žemės sklypus, sodybas ar kapines. Šių kelių būklė ypač pablogėjo dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos vykdomų statybos darbų pagal viešąjį pirkimą ,,Pasienio patrulio tako remonto darbai Vilniaus pasienio rinktinės užkardų saugomuose ruožuose“. Ties pasieniu esantys vietinės reikšmės keliai yra žvyro dangos, kiti – gruntkeliai. Dėl vykdomų statybos darbų lietingu metų laikotarpiu keliai tapo neišvažiuojami. Savivaldybė, atsižvelgdama į tai, kad vykdomi pasienio ruožo infrastruktūros gerinimo darbai yra valstybės prioritetas, neribojo sunkiasvorio transporto eismo šiuose keliuose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here