Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Sudegė žmogus

Sausio 20 d., apie 23 val., gaisras kilo gyvenamajame name Kazitiškio sen., Žeimių k. Apie 0.30 val. užgesinus degusį namą, viduje rastas vyro (gim. 1957 m.), galimai namo šeimininko, sudegęs kūnas. Žmogus gyveno vienas, turėjo žalingų įpročių, tad ugnis galimai įsiplieskė dėl šios priežasties. Žuvęs buvo neblogas medžio meistras, prieš keletą metų daug padėjo atstatant degusią Kazitiškio bažnyčią. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Sukčiavimas
Vyras (gim. 1948 m.) pareiškė, kad 2023 m. rugpjūtį nepažįstami asmenys nuvežė jį į Vilniaus prekybos centrą, pasinaudojo jo asmens dokumentu ir liepdami pasirašyti ant dokumento, sudarė sutartį su telekomunikacijos įmone, taip įgydamas paslaugą kuria jis nesinaudojo. Padaryta turtinė 1676,02 Eur žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Sausio 19 d., apie 23 val., Vidiškėse, Ignalinos g., neblaivus vyras (gim. 1995 m., 1,04 prom.) smurtavo kito vyro (gim. 1987 m.) atžvilgiu, sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradedamas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Sausio 21 d., apie 20 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., bute neblaivus vyras (gim. 1997 m.) naudojo fizinį smurtą taip pat neblaivios moters (gim. 1978 m.) atžvilgiu, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras laikinai sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here