Skip to content

Koks apšvietimo variantas yra tinkamiausias namų aplinkai?

MI informacija

LED apšvietimo lemputės, jų girliandos, dekoratyviniai šviestuvai jau seniai yra suradę savo nišą mūsų buityje. Jas naudojame ne tik lauko terasoms, namų interjerui, bet ir kiemo aplinkai apšviesti. O paskutiniu metu labai smarkiai išplito LED apšvietimo juostų naudojimas namų aplinkai apšviesti. Kartu su jomis iškilo ir atitinkamų profilių naudojimo poreikis?

Kokia yra LED juostų profilių paskirtis?

LED juostų profiliai jas apsaugo nuo galimų pažeidimų, apdulkėjimo ir tuo pačiu prisideda prie ilgesnio jų tarnavimo laiko. Jie paslepia pačias juosteles, tačiau jų skleidžiama šviesa išlieka matoma. Šie profiliai yra skirstomi į paviršinio montavimo, kampinius, įleidžiamus ir užglaistomus.

Kai kurios LED juostos į aplinką išskiria šiek tiek šilumos, tad jų profiliai apsaugo nuo jų perkaitimo. Kadangi jie yra gaminami įvairių išmatavimų ir formų, juos labai patogu pritaikyti bet kokiame interjere. Puiku ir tai, kad jie yra labai lengvai montuojami.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš pasirenkant LED profilį?

Prieš renkantis LED profilį reikia būti išsiaiškinus, koks turėtų būti apšvietimo ir šviesos spalvos ryškumas, nes nuo to priklausys jų temperatūra, pagal tai rinksitės LED juostos rūšį ir profilio dangtelį.

Būtina atsižvelgti ir į interjere vyraujančias spalvas, kad prie jų galėtumėte priderinti ir profilio spalvą. Taip pat pagalvokite, kokios rūšies profiliai jums bus tinkamesni – paviršiniai, kampiniai, įleidžiami ar užglaistomi.

Svarbi yra ir medžiaga, iš kurios pagaminti LED profiliai. Jie yra plastikiniai ir aliuminiai. Pastarieji yra ne tik patvaresni, bet ir geriau išsklaido šilumą. Kita vertus, plastikiniai profiliai yra lankstesni, todėl su jais yra patogiau dirbti.

Kaip yra patogiausia įsigyti LED apšvietimo profilius?

LED profiliai kainuoja įvairiai, jų kaina priklauso ne tik nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti, bet ir nuo gamintojo žinomumo rinkoje. Aišku, praktiški žmonės renkasi tą prekę, kurios kokybė nekelia jokių abejonių.

Jeigu nusprendėte savo namus apšviesti LED apšvietimo juostomis, jas ir jų profilius patogiausia pirkti internetu, o šias ir kitas prekes galite įsigyti interneto parduotuvėje:

https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/apsvietimas/led-profiliai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here