Skip to content

Kas, kur, kada, kodėl

MI informacija

Šilumos kainos skiriasi pusantro karto

Paskelbtos Ignalinos ir Didžiasalio šilumos kainos nuo vasario 1 d. Jas palyginus, pribloškia labai keistas kontrastas. Ignaliniečiai už šilumą mokės 12,50 ct/kWh, o didžiasaliečiai tik… 8,33 ct/kWh. Kainos skiriasi pusantro karto! Ignalinos šilumos tinklų vadovai turi visuomenei paaiškinti, kodėl toks didelis kainos skirtumas? Ypač glumina tai, kad Didžiasalyje daug nemokių gyventojų, didokos jų skolos, kai ignaliniečiai bemaž visi mokūs. Ar čia į paviršių lenda buvusios valdžios nuodėmės, ar kitos priežastys? Laukiame šilumininkų paaiškinimo.

Kas sutramdys Rasiką?

Antradienį vykusio jungtinio rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžio metu ir po jo galimai dar vis negalintis susitaikyti su pralaimėjimu (jau laikas, juk praėjo vos ne metai), buvęs meras J. Rasikas savo chamišku elgesiu „prisiskaldė malkų“. Posėdžio pradžioje kartu su V. Cibulsku ilgai (apie 40 min.) tempė laiką aiškindamiesi neesminius techninius klausimus, kai visi buvo sukviesti išsamiai susipažinti su rajono strateginiu planu ir rajono biudžetu 2024 m. Ilgai tramdęs ir kvietęs laikytis tvarkos, komitetų posėdžiui pirmininkavęs Artūras Česliokas Rasiko buvo atvirai užgauliojamas (yra vaizdo įrašai). Buvęs meras pirmininkaujančiam tai liepė žiūrėti jam į akis, tai įniršęs pirmininkaujančio klausė „kas tu toks“ (suprask, kad MAN drįsti prieštarauti), tai kitaip pristatė savo „kultūrą“. Mat posėdis buvo transliuojamas internete, tai, matyt, labai norėta pasirodyti (neveltui kelis kartus posėdžio metu perklausė, ar tikrai posėdis transliuojamas). 

„Vyšnia ant torto“ buvo padėta jau posėdžiui pasibaigus, kai priėjęs prie A. Česlioko, su juo ilgai aiškinosi santykius, o nueidamas garsiai „apdovanojo“ jį rusišku epitetu „dalbaj**as“. Vėliau teisinosi, kad esą tai jis ne A. Česliokui sakė. O kam, kai salėje jau beveik nieko nebuvo? Ko gero, be Etikos komisijos šis reikalas neapsieis, nes yra bent vienas liudininkas, girdėjęs ištartą tą eksmero epitetą.

Belieka spėlioti, kokia širšė Rasikui tądien įgėlė. Vieni sako – gal pilnatis veikė, kiti įsitikinę, kad galimai po vakarykščios žmogui vitaminų trūko…

Žinias pasitikrino medikai 

Panevėžio ir Utenos apskričių gydymo įstaigų darbuotojai iš 7 savivaldybių dalyvavo Panevėžio teritorinės ligonių kasos organizuotoje viktorinoje „Svarbu žinoti“. Iš beveik pusšimčio viktorinos dalyvių paskelbta 10 nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Tarp nugalėtojų, surinkusi didžiausią galimą 40 taškų skaičių, geriausiai pasirodė UAB Ignalinos sveikatos centro direktoriaus pavaduotoja medicinai ir slaugai Ona Gasparavičienė.

Kuriamas naujos partijos skyrius

Ignalinoje steigiamas Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) skyrius. Pasak steigėjų, kviečiami tie, kam jau nebėra jėgų kęsti „Žydrosios mafijos“, „Valstybininkų klano“ ir kosmopolitų įsigalėjimą Lietuvoje, lietuvybės niekinimą, kaimo naikinimą ir ūkininkų žlugdymą…

Partijos pirmininkas – Petras Gražulis, pavaduotojai – Sakalas Gorodeckis, Naglis Puteikis, Sigitas Karbauskas, Meida Šabūnienė. Atstovas Ignalinoje: Kęstutis Čeponis, el. p. kestas.ceponis@gmail.com

Norinčius tapti Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) nariais kviečiame užpildyti nario anketą:
https://tautateisingumas.lt/tapk-nariu. Plačiau apie partiją: https://tautateisingumas.lt.

Projektų konkursas

Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiam nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir geriausiai bendruomenės iniciatyvai nustatyti bei jų rengėjams paskatinti.

Konkurse gali dalyvauti valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, bendrijų, religinių bendruomenių, verslo subjektų 2021–2023 m. vykdytas, vykdomas nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektas ar bendruomenės iniciatyva. Konkursas nėra skirtas būsimo projekto finansavimui gauti – tai vykdytų arba tebevykdomų (gerosios praktikos) projektų ir iniciatyvų įvertinimo konkursas.

Daugiau apie konkursą https://byt.lt/gk6v6

5 komantarai (-ų)

  1. Na pažiūrėsim kokios šilumos kainos bus po 4 metų, (tiksliau sakyti jau po 3, kaip pats autorius išsireiškė), gal nauja šluota ir kainas sušluos?

    • Nu jau dugnas, tarybos nariio leksika … Bendrai ko čia aš stebiuosi, juk iš Rasiko lūpų tai normalu. Koks buvo meras – toks ir tarybos narys. Taip ir toliau bus. Ko iš netašyto stuobrio norėti. Ale jis ne Artūrui taip sakė. O koks skirtumas, ar jau kitam tai jau galima. Vargšelis. Taip protelis veda.

    • Tai, kad už tokias kainas turim būti dėkingi eamai valdžiai, tai jų nuopelnai iš ankstesnių valdymo metu.Kaip sako girtas išsipagirios o durnas visam laikui.

      • O kai girtas ir dar durnas – tai visiška tragedija. Už tai ir čia – jokios logikos

  2. jeigu norit pamatyti kaip atrodo tikras Dalbajobas, pažiūrėkit į buvusį merą. Tikras dalbajobiško elgesio ir darbų pavyzdys. Dalbajobas kokių reta.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here