Skip to content

Labas, ignalinieti! 

Adrija SKUDUTYTĖ

Nesvarbu ar čia gyveni laikinai, poilsiauji, ar esi įkūręs verslą, ši žinutė skirta tau! Kreipiasi į tave Adrija Skudutytė – daugkartinė Lietuvos motokroso čempionė, Pasaulio čempionato dalyvė bei tarptautinių varžybų prizininkė, o jei paprastai – ignalinietė, tokia, toks pats kaip ir tu. Per aštuonerius metus motociklų kroso sporte užkopiau į kalnus, leidausi nuokalnėmis, tačiau dabar, sukaupusi didelę patirtį siekiu įrodyti, kad mažas miestelis – nėra rodiklis ir kad dideli kalnai tik apsimeta tokiais! Mano 2024 m. tikslai – finišuoti tarp 3 geriausių moterų Europos čempionate ir pasiekti aukščiausius rezultatus Pasaulio čempionate bei taip perrašyti Lietuvos istoriją. Keliaujant po skirtingas šalis ir miestus supratau, kad svarbiausi dalykai, kuriuos išmokau gyvendama savo gimtinėje Ignalinoje – bendruomeniškumas ir pagalba kitam. Tad jei ir tu sutinki, kad kartu – galime padaryti daugiau, prisidėk prie mano šių metų tikslų ir kartu įrodysime, kad Ignalina ne tik graži, bet ir galinga!

Linkėjimai, ignalinietė Adrija

Asociacija MK Skudučiai

Vadovė Adrija Skudutytė

P R A Š Y M A S

DĖL FINANSINĖS PARAMOS LIETUVOS MOTOKROSO RINKTINĖS NAREI ADRIJAI SKUDUTYTEI ATSTOVAUJANT LIETUVĄ PASAULIO IR EUROPOS ČEMPIONATUOSE

Prašau suteikti finansinę paramą Adrijai Skudutytei – daugkartinei Lietuvos čempionei bei Lietuvos motociklų kroso rinktinės narei, kuri 2024 m. kovo 23 d. Ispanijoje, balandžio 6 d. – Sardinijoje, gegužės 11 d. – Galicijoje, birželio 1 d. – Vokietijoje, birželio 15 d. – Italijoje, rugpjūčio 17 d. – Olandijoje ir rugsėjo 7 d. – Turkijoje atstovaus Lietuvai Pasaulio čempionato etapuose. Kovo 30 d. – Danijoje, balandžio 13 d. – Olandijoje, gegužės 4 d. – Lenkijoje, gegužės 25 d. – Estijoje, birželio 29 d. – Lietuvoje ir liepos 13 d. – Vokietijoje atstovaus Lietuvai Europos čempionato etapuose. 

Parama leistų kelti Lietuvos motokroso lygį tarptautinių varžybų lygmenyje ir padėtų geriau pasiruošti minėtiems čempionatams Adrijai Skudutytei. Parama būtų naudojama šiems tikslams įgyvendinti: 

  • Atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatų varžybose; 
  • Plėtoti motociklų sportą bei skatinti vaikų fizinį aktyvumą Ignalinos mieste; 
  • Organizuoti logistiką į/iš pasaulio ir Europos motokroso čempionatų varžybų; 
  • Pasirūpinti Lietuvos rinktinės narės apranga, įvaizdžiu ir panašiai; 
  • Suteikti tinkamas sąlygas sportininkei dalyvauti pasaulio ir Europos čempionatų varžybose. 

Asociacijos rekvizitai: MK Skudučiai, adresas: Miško g. 29, Ignalina. Įmonės kodas: 306270614 A/s: LT58 7300 0101 8288 8147 Swedbank. Tel. +370 625 57409, el. paštas: askudutytė@gmail.com

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here