Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Gaisre sudegė žmogus

Pranešimas apie gaisrą skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas 20.05 val. Informuota, kad Naujojo Daugėliškio sen., Degutiškės I k., dega gyvenamas namas, o viduje gali būti žmonių. Atvykus PGP, namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pusė stogo dangos ir pusė perdangos, išdegė pusės namo vidus, likusi dalis sulieta vandeniu. 21.05 val. gaisravietėje rastas apdegęs kūnas. Galimai tai moters, namo šeimininkės, gim. 1952 m., palaikai. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 10 km esančio tvenkinio Mikalavo kaime. Atjungta elektra. Dūmų detektoriaus name galimai nebuvo. Papildomai buvo naudojamas dūmų ventiliatorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tiriamos ir galimos gaisro priežastys.

Promilės

Vasario 16 d., apie 17.30 val., Tverečiaus sen., Būkliškės k., vyras (gim. 1992 m.), gyv. Tverečiuje, neblaivus vairavo mopedą HONDA-AF32 (1,99 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.  

Smurtas

Vasario 15 d., apie 14.30 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., vyras (gim. 1961 m.) sukėlė fizinį skausmą moteriai (gim. 1962 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 16 d., apie 23.50 val., gyvenamajame name Kazitiškio sen., Serapiniškės k., moteris (gim. 1997 m.) sukėlė fizinį skausmą kitai moteriai (gim. 1979 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtavusi moteris sulaikyta ir patalpinta į Panevėžio aps. AVK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here