Skip to content

Prancūzas ieško giminių

MI informacija

Redakcija šią savaitę gavo elektroninį laišką iš Prancūzijos anglų kalba. 75-erių Richardas ieško savo giminės šaknų. Jo giminės yra Raginiai-Cicėnai, kaip teigia, kilę nuo Mielagėnų. Laiško autorius rašo:

„Perskaičiau Jūsų 2015 m. publikaciją, Petro Rutkausko „Kur mūsų šaknys“. Mane sudomino štai kas. Mano šeimoje yra Jadvyga Raginienė-Cicėnaitė, gimusi 1899 m. Šukėniškėje, netoli Mielagėnų. Domina, ar to Cicėno giminės buvo iš Barkuškės: Kazimieras (gim. 1720 m.), Martynas (gim. 1755 m.), Mykolas (gim. 1789 m.), Andrius (gim. 1823 m.) ir Juozapas (gim. 1853 m.). Ar dar yra gyvenančių iš šios giminės? Be to, Jadvyga ištekėjo už Vitalio Vitoldo Raginio, gimusio 1901 m. Ropiškėje, netoli Mielagėnų. Ar kas žinote Raginių istoriją? Jadvyga ir Vitalis apie 1930 m. emigravo į Prancūziją. Laukčiau žinių.

Aš Richard Cappe (gim. 1948 m.), gyvenu Meaux, Prancūzijoje.“

Jeigu dar yra šių giminių atstovų ir juos domina jų giminės palikuonis, gyvenantis Prancūzijoje, ir ieškantis ryšio, kreipkitės į redakciją, pono Richardo el. pašto adresą turime. Pagal dabartinį administracinį paskirstymą Barkuškė, Šukėniškė ir Ropiškė priklauso Ceikinių seniūnijai. 

O redakcijai malonu, kad „Mūsų Ignalina“ skaitoma ir Prancūzijoje, o mūsų spausdinami gausūs istoriniai rašiniai turi išliekamąją vertę ir tarnauja geriems tikslams.

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje