Skip to content

Rytdieną priimkime kaip dovaną

Kalbėjosi Sigita TELYČĖNAITĖ

„Gyvenimas yra tiek geras, kiek mes sugebame mylėti. Širdis išmintingesnė nei protas. Todėl šlovinkime širdį, pasikliaukime ja. Eikime ten, kur ji veda“, – teigė rašytojas Robinas Šarma. Šv. Velykų išvakarėse apie artimo meilę ir kasdienius rūpesčius byloja laikraščio skaitytojų skambučiai.

Mūsų laikraščio prenumeratorė ir skaitytoja senjorė Adelė, atvykstanti į Ignalinoje veikiančią Camelijos vaistinę kompensuojamų vaistų, prašo padėkoti jos kolektyvui už žmogiškumą, aptarnavimo kultūrą, išsamius ir aiškius atsakymus į klientų rūpimus klausimus. Duok, Dieve, joms sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, – linkėjo skambinusi moteris.

Velykų išvakarėse Ignalinos tikinčiųjų bendruomenės atstovės prašė paviešinti padėkos žodžius, skirtus Kolpingo šeimos nariams. „Ačiū už aktyvią švietėjišką ir socialinę veiklą, už dvasinę misiją Didžiosios savaitės pamaldose. Tegul Kristaus Prisikėlimas suteikia dar daugiau įkvėpimo ir meilės visai Jūsų aplinkai“, – sakė skambinusios ignalinietės.

vairuotojas Vytautas rado galimybę šioje skiltyje kreiptis į Palūšėje gyvenančius didelio, juodo ir stambaus šuns šeimininkus, prašydamas vedžioti augintinį su pavadžiu, neduoti jam laisvai lakstyti važiuojamoje kelio dalyje. Vienas žingsnis nuo nelaimės. Vakaro tamsoje tas savarankiškas keturkojis vos nepateko po jo mašinos ratais. Visa laimė, kad greitis buvo nedidelis ir stabdžiai geri. 

Sulaukėme keleto skambučių, kuriuose klausta patarimų dėl gyvūnų globos problemų, įvardyti pastebėti šeimininkų skriaudžiami ir neprižiūrimi augintiniai.

Skaitytojai atsiliepė į mūsų kovo 22 d. informaciją „Prancūzas ieško giminių“. Paskambinusi močiutė sakė ketverius metus gyvenusi į Prancūziją išvykusių Raginių namuose, bet daugiau nieko negalėjo pasakyti. O paskambinęs vyras žvaliu balsu paprašė to prancūzo el. pašto adreso. Sakė, turįs sudarytą giminės genealoginį medį, kuriame minimi tie patys asmenys, kuriuos vardina ir prancūzas Richardas, todėl bandys jam parašyti.

Tradiciškai skaitytojai dalinasi įvairiais pastebėjimais dėl straipsnių, aktualijų ir kartais patikslina viešinamą informaciją.

Kaip pastebėjote, mes, redakcijoje privalome būti universaliais klausytojais ir gana gerai orientuotis visuose gyvenimo klausimuose ir įvairiose srityse, nes skundai ir pagalbos prašymai – kartais visiškai nenuspėjami. Tokiais atvejais vis pamąstome, kiek žmonių privalėtų dirbti mūsų kolektyve, kad Jūsų problemos ir dabarties aktualijos rastų deramą vietą mūsų straipsniuose?.. 

Bet tai tik pamąstymai… 

O nuolatinis bendravimas su skaitytojais atveria langą į įvairiapusį pasaulį, kuriame verda nepagražinta socialinio gyvenimo tikrovė.

Visgi, materija praeina, išnyksta. Didžiausias džiaugsmas lieka tas – turtinantis mūsų dvasią ir palaikantis ją įvairiose situacijose. Palaima slypi paprastuose dalykuose. Kad ir rytdienoj, kurią kiekvienam linkiu priimti kaip dovaną.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here