Skip to content

Kaip iš supirkėjui parduodamo automobilio uždirbti daugiau?

MI informacija

Automobilių supirkimas yra itin dažnas pasirinkimas transporto priemonių savininkams, kurie nori parduoti savo automobilį. Viena iš to priežasčių – galimybę parduoti net tokius automobilius, kurių niekas kitas nepirktų. Tai gali būti daužti, nevažiuojantys, variklio ar kitokių defektų turintys automobiliai.

Kita priežastis – savininkų noras savo transporto priemone atsikratyti kuo greičiau ir kuo paprasčiau. Tačiau nepriklausomai nuo priežasties, yra labai svarbu imtis visų priemonių, kad automobilis nebūtų parduotas per pigiai ir, kad iš supirkimo paslaugos būtų galima gauti kuo didesnės finansinės naudos. Pateiksime keletą patarimų, kaip to pasiekti.

Kreipkitės į kelis supirkėjus

Viena didžiausių klaidų, kurias daro automobilių savininkai, tai kreipimasis tik į vieną supirkėją. Čia svarbu suprasti, kad siūlomos supirkimo kainos tarp supirkėjų skiriasi itin ženkliai, todėl norėdami savo transporto priemonę parduoti kuo brangiau, turėtumėte nepriimti pačio pirmo pasitaikiusio pasiūlymo. Išimtimi gali būti laikomi tie atvejai, kai tiksliai žinote savo automobilio vertę arba kreipiatės į patikimą automobilių supirkėją, kurio patikimumas jums yra svarbesnis nei galimybė potencialiai užsidirbti šiek tiek daugiau.

Derėkitės dėl supirkimo kainos

Natūralu, kad supirkėjai visada siekia automobilį nupirkti kuo pigiau. Todėl dažnai jie nesiūlo maksimalios kainos, kurią jie būtų pasirengę mokėti. Galutinė supirkimo kaina – derybų klausimas. Todėl kreipiantis į supirkėjus nereikėtų pasikliauti tik pirminiu jų pateiktu pasiūlymų. Papildomai reikėtų pabandyti pasiderėti dėl kainos ir bandyti suprasti, kiek toli supirkėjas yra pasirengę žengti, kad nupirktų jūsų transporto priemonę,

Pasirinkite patikimą supirkėją

Lietuvoje vis dar pasitaiko atvejų, kai supirkėjai elgiasi nepatikimai. Pavyzdžiui, gali pasitaikyti atvejų, kai susitariama dėl vienos kainos ir sąlygų, kurias galiausiai yra bandoma keisti, supirkėjui atvykus automobilio apžiūrai ir atsiskaitymui. Jei yra galimybė, remiantis atsiliepimais internete ar savo patirtimi, reikėtų rinktis kuo patikimesnį supirkėją.

Įsitikinkite, kad dokumentų tvarkymu ir transportavimu pasirūpins supirkėjas

Lietuvoje yra įprasta, kad visais dokumentais ir automobilio išsivežimu iš nurodytos vietos pasirūpina supirkėjas. Tačiau, kad išvengti nesusipratimų ir papildomų išlaidų, visada reikėtų pasitikslinti, ar supirkėjas šiais dalykais pasirūpins pats. Taip pat užduokite ir kitus jus dominančius ir su supirkimu susijusius klausimus. Kuo aiškiau įvardinsite sandorio sąlygas, tuo sklandesnis bus automobilio pardavimas.

Naudodamiesi šiais patarimais jūs galėsite gauti daugiau finansinės naudos parduodami savo automobilį supirkėjui supirkėjui. Taip pat galėsite išvengti nesusipratimų ar situacijų, kai bus sugaištas jūsų laikas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje