Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Tragiška avarija

Balandžio 15 d., apie 20.15 val., kelyje Švenčionys–Ignalina į medį atsitrenkė autobusas, mirė vairuotojas (portalai skelbė, kad žuvo). Kaip pranešė policijos departamentas, tądien Švenčionių r., ties Raudonės viensėdžiu, nuo kelio nuvažiavo ir į medį atsitrenkė Visagino keleivinis autobusas Visaginas–Vilnius su keleiviais. Per eismo įvykį esą žuvo vairuotojas (gim. 1962 m.). Pirminiais duomenimis skelbta, kad avarija įvyko sutrikus vairuotojo sveikatai. Neatmetama galimybė, kad vairuotojas mirė ne dėl avarijos metu patirtos traumos, o sutrikus sveikatai. Nevaldomu tapęs autobusas su keleiviais nuvažiavo nuo kelio, peršoko griovį, kurį laiką brovėsi per krūmus (jie galimai amortizavo autobuso greitį), kol atsitrenkęs į beržą, sustojo (nuotr.). Laimei, per šią avariją autobuso keleiviai nenukentėjo.

Į redakciją paskambinusi ignalinietė, to tragiško maršruto keleivė, papasakojo, kokį košmarą išgyveno autobuso keleiviai. „Pranešimas, kad vairuotojas žuvo, neteisingas. Jis mirė prie vairo, ir iš savo krėslo tiesiog nuvirto ant autobuso grindų. Mes, autobusui sustojus, iš jo lipome peržengdami negyvą vairuotoją. Autobuse buvo šeši keleiviai, iš jų du vyrai – jaunas vaikinas ir pensinio amžiaus žmogus, tačiau mirus vairuotojui, niekas nebandė stabdyti nevaldomo autobuso“, – sakė skambinusi keleivė.

Sklinda kalbos, kad vairuotojas važiavo be vairuotojo pažymėjimo, jam neseniai buvo atlikta širdies operacija, bet, galimai trūkstant vairuotojų, darbdavys vyrą pasiuntė į reisą. Įvykį tiria ir Darbo inspekcija, ir prokuratūra. Preliminariais duomenimis, vyras mirė dėl atitrūkusio trombo. Be to, prie vairo miręs vairuotojas yra iš mūsiškio Didžiasalio, tik dabar jis gyveno ir dirbo Visagine. 

Kvaišalai

Balandžio 15 d., apie 21.45 val., Kazitiškyje, vyras (gim. 1988 m.) su savimi turėjo augalinės kilmės medžiagų, galimai tai narkotinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.  

Sukčiavimas
Balandžio 12 d. moteris pareiškė, kad ji 2024-03-20 ir 2024-03-21atliko bankinius pavedimus už sportinius batelius į

pardavėjos nurodytą sąskaitą, tačiau siuntos negavo. Turtinė žala – 302 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

pagal LR BK 182 str. 1 d.

Promilės

Balandžio 13 d., apie 17.16 val., kelyje Vilnius-Švenčionys-Zarasai (rajono teritorijoje), neblaivus (2,77 prom.) vyras (gim. 1988 m.) vairavo motorolerį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Balandžio 18 d., apie 14.05 val., Ažušilės k. (Vidiškių sen.) kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus PGP, namas degė atvira liepsna. 14.21 val. iš namo išvestas vyras ir perduotas medikams. Žmogų apžiūrėjo medikai, vyras nenukentėjo. Gaisro metu nudegė stogas. Išdegė pusė namo perdangos ir dalis namo vidaus. Namo vidus sulietas. Gaisro gesinimui buvo nutiestos dvi magistralinės 40 m linijos. Vanduo vežtas iš gamtinio vandens šaltinio 1 km atstumu. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje