Skip to content

Skambinote 

Kalbėjosi Sigita TELYČĖNAITĖ

Nespėjome pasidžiaugti pavasariu, o vėl, nešdami šlabdribą, rūstauja šaltoki vėjai. Nuosavų namų šeimininkams nebaisus vėsus ir drėgnas oras, bet daugiabučių gyventojai nelaimingi. Visgi, kažkada atslūgs tokia šalčio banga ir galėsime džiaugtis įsigalėjusia šiluma. 

Skambučiai į redakciją tęsiasi. Kraštietė Onutė, gyvenanti Vilniuje, ragina miesto seniūnijos darbuotojus labiau puošti aplinką, sodinti daugiau gėlių Ignalinoje, būti dar didesniu turistų traukos objektu, o savivaldybės administracijai linki geriau rūpintis žmonėmis: tobulinti socialinių paslaugų plėtrą, sveikatos paslaugų prieinamumą ir kokybę visiems rajono gyventojams.

Dūkšto gyventojas Pranas skundėsi miestelyje gendančiu bankomatu. Pasak vyriškio, dažnai nėra pinigų ar vėl koks gedimas, tada tenka važiuoti net į Ignaliną, nes grynųjų visada reikia. Naujuosius bankomatus 2022 m. įrengė bendrovė „Worldline Lietuva“.

Ignalinos rajone viešėjo Jungtinėje Karalystėje gyvenanti kraštietė Alma M., pasidžiaugė miestelio edvėmis, kur palengva įsikuria atskiri menininkų darbai. Kuo daugiau tokio meno, juo jaukesnė mažos Ignalinos atmosfera – sakė Alma. Smagu, kad pagaliau pastatyti kavos aparatai, tik labai stinga pačiame centre kokio jaukaus prekystalio su šviežiais konditerijos gaminiais. Dar reikėtų kuo daugiau jaukių suolelių gatvelėse, esančiose toliau nuo centrinės aikštės – siūlė miesto viešnia. 

Jaukių ir tvarkingų suolelių poilsiui prie Autobusų stoties ir prie traukinių perono pasigenda viešuoju transportu keliaujantys turistai. Sezonas tik prasideda, todėl vertėtų pagalvoti apie būtinus kurortinio miestelio patogumus visiems – ir svečiams, ir vietiniams senjorams, keliaujantiems apsipirkti.

Ignalinietė Aldona teiravosi, ar fontanas esantis savivaldybės aikštėje, „dirbs“ pagal konkretų grafiką, ar bus jungiamas tik ypatingomis progomis?

O paskambinusi viena laikraščio skaitytoja, panorėjusi likti anonime, prašė padėkoti benamius katinėlius globojančiai Albinai Bieliauskienei. Pasak pašnekovės, kad kuo daugiau tokių geros širdies žmonių būtų mūsų visuomenėje. Tada neliktų vietos neapykantai, abejingumui, nevilčiai, susvetimėjimui tarpusavyje. Neliktų beglobių nei vaikų, nei gyvūnų. Karų neliktų pasaulyje – teigė skambinusi pašnekovė.

Dėkoju visiems pašnekovams už trumpesnius ar ilgesnius dialogus. Visada verta ir mums, rašantiems, širdimi paliesti aktualijas ir nešti kuo daugiau gerumo bei šviesos į laikraščio skaitytojų ratą. Kiek mumyse to gerumo, tiek ir gyvenimo.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje