Skip to content

„Auksinis protas“ atsisveikino iki rudenio

MI informacija

Antradienį baigėsi „Auksinio proto“ žiemos-pavasario sezonas. Septyniolika antradienių vakarų „Žuvėdroje“ virė protų kovos, aidėjo džiaugsmo šūksniai ir nusivylimo atodūsiai. Kaip ir rašėme prieš savaitę, finale intrigos jau beveik nebuvo likę. Tik dėl trečios vietos tarpusavyje teko aiškintis „Vėžiukams“ ir „Taigi kaipgis“. Pastarieji prieš švenčionėliškius, prasidedant paskutiniam žaidimui, pirmavę 7 taškais, pozicijų neužleido, atotrūkį padidino iki 21 taško ir tapo bronzine komanda. Visų kitų komandų vietos jau buvo aiškios bemaž prieš dvi savaites, jos neturėjo galimybės keistis.

Tad pasibaigusio sezono rezultatai tokie:

1. „Rumpeliai“       1021 taškas.

2. „Prieteliai“           987.

3. „Taigi kaipgis“    957.

4. „Vėžiukai“           936.

5. „Apuokai“            871.

6. „Tie patys“           779.

7. „Stabylųs“            714.

Šįkart prizus pelnė visos komandos. Visos, išskyrus pirmąją, traukė burtus, koks prizas joms atiteks. Prizai – „Auksinio proto“ stalo žaidimai, enciklopediniai žinynai-klausymynai. O „Rumpelių“, „Prietelių“ ir „Taigi kaipgis“ komandų žaidėjai gavo ir „Mūsų Ignalinos“ prenumeratą iki metų pabaigos. Sezono nugalėtojai „Rumpeliai“ be burtų traukimo iš A. Valinsko firmos gavo krūvą prizų, jų užteko kiekvienam komandos žaidėjui. 

Sezonas baigėsi bendra nuotrauka, o paskutinį jo žaidimą antradienį laimėjo „Taigi kaipgis“ – 71 taškas. Antri liko „Rumpeliai“ (57), treti – „Vėžiuka“ (55).

Rudens-žiemos sezonas prasidės rugsėjo pradžioje. Iki tol reikia suburti stiprias komandas, ypač tai aktualu „Tiems patiems“, nes gal tik vieną antradienį iš septyniolikos komanda daugmaž žaidė pilnos sudėties, o kitu laiku vis trūkdavo kelių pagrindinių žaidėjų.

Lietuvoje sezono metu įvairiuose miestuose ir miesteliuose žaidžia apie 600 komandų. Visos tuo pačiu metu – antradienį, 18.30 val.  

Iki susitikimų rudenį!

Žaidimo moderatoriai buvo S. Butkūnas ir G. Šriūbėnaitė.

G. Šriūbėnaitės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje