Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Smurtas

Gegužės 9 d., apie 18.20 val., Ignalinoje, Technikos g., bute moteris (gim. 1955 m.), būdama neblaivi (0,81 prom.), sukėlė fizinį skausmą moteriai (gim. 1978 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pirmoji moteris sulaikyta ir patalpinta į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Gegužės 11 d., apie 20.18 val., N. Daugėliškio sen., Šiūlėnų k., namų kieme neblaivus vyras (gim. 1997 m.) naudojo fizinį smurtą taip pat neblaivios moters (gim. 2002 m.) atžvilgiu, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras buvo laikinai sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Aplinkosaugininkų reidai

Utenos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai per reidus išaiškino neteisėtos žvejybos ungurinėmis gaudyklėmis atvejų. Nustatytas vienas asmuo Zarasų r. Šventosios upėje žvejojęs ungurine gaudykle, žuvų nesugavo. Dar vienas asmuo žvejojo ungurine gaudykle Molėtų r. Stirnės upėje, taip pat nespėjo pagauti žuvų. Trečias pažeidėjas buvo nustatytas balandžio 22 d. Ignalinos r. Baltelės upėje pastatęs ungurinę gaudyklę. Norėdamas apsisaugoti nuo aplinkosaugos pareigūnų medyje buvo įstatęs vaizdo stebėjimo kamerą, tačiau ši priemonė nepadėjo. Neteisėtai žvejojusiam asmeniui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Iš jo paimtas draudžiamas žvejybos įrankis – ungurinė gaudyklė ir vaizdo stebėjimo kamera. 

Lydekos žvejojamos ir draudžiamu metu. Per Utenos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnų reidą nustatytas asmuo Luodžio ežere draudžiamu laiku iš valties sugavęs lydeką. Jam surašytas administracinių nusižengimų protokolas, paimta valtis, meškerė ir lydeka. Už neteisėtai pagautą žuvį asmuo turės atlyginti 240 eurų žalą žuvų ištekliams.  

Pastebėjus neteisėtos žvejybos atvejus prašome kuo skubiau pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112. Taip pat svarbu nufotografuoti ar nufilmuoti pažeidimą, t. y. – asmenis darančius pažeidimą, bei šią informaciją, nuotraukas ar vaizdo įrašą siųsti el. paštu info@aad.am.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje