Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Rasta granata

Gegužės 15 d., apie 8.45 val., Rimšės sen., Eglinių k., ežero pakrantėje rastas daiktas, panašus į karo laikų sprogmenį. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rasta Antrojo pasaulinio karo laikų granata M-39 (nuotr.) su sprogstamąja medžiaga. Granata sunaikinta vietoje. Įvykis registruotas.

Promilės

Gegužės 14 d., apie 12.24 val., kelyje Naujasalis–Grybėnai–Naujasis Daugėliškis (9 km), vyras (gim. 1967 m.) vairavo automobilį NISSAN, būdamas neblaivus (2,07 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gegužės 10 d., apie 20 val., daugiabučio namo laiptinėje Dūkšto sen., Beržininkų k., vyras (gim. 1965 m.) sukėlė fizinį skausmą moteriai (gim. 1980 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 15 d., apie 18.45 val., Ignalinoje, Mokyklos g., moteris (gim. 1992 m.) naudojo fizinį smurtą prieš nepilnametę (gim. 2011 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Degė miškas

Gegužės 15 d. po pietų pranešta, kad Azos k. dega miškas. Atvykus PGP, degė apie 40 arų miškingos vietovės. Gaisro metu išdegė 2 ha miško ploto. Gesinimui buvo nutiesta 40 metrų magistralinė linija. Vanduo vežiojamas iš už 3 km esančio Švoginos upelio ir už 7 km Kazitiškio k. esančio dirbtinio telkinio. Žvalgybai buvo naudojamas dronas. Gaisrą gesinti padėjo miškų urėdijos AC ir lengvasis automobilis. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here