Skip to content

Miesto estrada „atgimsta“

Lina RAGINYTĖ

Kažkas yra pasakęs, kad mintys materializuojasi. Žinoma, kad tai įvyktų, reikia padaryti bent vieną mažą žingsnelį. Ignalinos miesto estrada, daugelį metų globojusi šokėjus, dainininkus bei linksmybes mėgstančius įvairių renginių dalyvius, išgyvena ne pačius geriausius laikus: per dešimtmečius mūsų visų „sudėvėta“. Tačiau Ignalinoje esama žmonių, kurie sugalvojo šiai erdvei padėti „atgimti“. Tegul ir ne per vieną dieną, bet…

Nėra neįmanomų dalykų

„Šaunusis Ignalinos kultūros centro kolektyvas šiandieną darbuojasi vasaros estradoje! Nors prieš gamtą nepakovosi, tačiau stengiamės, kad estrados aplinka būtų kiek įmanoma tvarkingesnė. Kai komanda šauni – darbai vyksta efektyviai. Nemaža dalis darbų jau atlikta! Labai džiaugiamės, kad ir Jūs neliekate abejingi ir norite kartu prisidėti prie estrados tvarkymo. Kadangi liko dar vienas nemažas darbas – suoliukų dažymas – kai bus atlikti suoliukų paruošimo darbai, būtinai pakviesime visus norinčius pagelbėti“, – socialiniame tinkle FB štai tokia žinute pasidalino viena iš Kultūros centro komandos narių, viešosios komunikacijos specialistė Donata Šimkūnaitė. 

Kultūros centras dovanų jau gavo ir dažų suoliukų atnaujinimui. Gal ir nukris koks vienas kitas spygliukas, bet tai tiktai nesugadins puikios ignaliniečių, pasirengusių džiaugtis vasara ir gyvenimu, nuotaikos. 

Nusimato ESTETIŠKAS birželis 

Birželio 8 d. Kultūros centro kolektyvas „Estetika“ su nauja programa pasirodys festivalio „Šokanti Ignalina 2024“ pramoginių šokių kolektyvų koncerte. „Šis pasirodymas mums labai ypatingas, nes pristatysime naują šokį, kurį atliksime su motociklininkų šalmais. Jais, kuriuos atnaujinome, papuošėme ir prikėlėme antram, šokio gyvenimui. Norime nuoširdžiai padėkoti Mantui Zabolevičiui, Augustei Blažytei, Veronikai Večerienei, Inetai Rudžionytei-Rėkašienei, Linai Lekavičienei, Justui Rasikui, Audriui Smagurauskui bei įmonei Martino Keturračiai už dovanotus šalmus“, – mintimis dalinosi D. Šimkūnaitė, šokių kolektyvo vadovė. 

Birželio 23 d. Joninių skirtų švenčių metu Ignalinoje ir Dūkšte kolektyvas „Estetika“ atliks įspūdingą pasirodymą, kokio Ignalina dar nematė. Lietuvių liaudies sceninis šokis „Joninių vainikas“ – D. Šimkūnaitės bakalauro studijų baigiamasis darbas.

Džiugaus visiems birželio… ir iki susitikimo Baltos nakties pavakarojimuose birželio 23 d. nuo 19 val. miesto estradoje.

IRKC nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here