Skip to content

Skambinote 

Kalbėjosi Sigita TELYČĖNAITĖ

Prasidėjusi vasara atnešė daugiau rūpesčių nei džiaugsmingo atostogų jaudulio. Europą ir kitas valstybes siaubia įvairūs gamtos reiškiniai. Audringi ciklonai slenka ir per Lietuvą. Stiprios liūtys apsunkina eismą, tvindo gatves.

Į redakciją paskambinęs vairuotojas skundėsi Vilniaus gatvės būkle liūtyje. Prie greičio mažinimo kalnelių „gulinčių policininkų“ sutrikęs vandens nutekėjimas, todėl telkšo gilokos balos. Kiekvienas automobilis, važiuodamas tokiu ruožu, įveikia nemenką vandens pasipriešinimą. Esant itin stiprioms liūtims, vanduo iš Vilniaus gatvėje atsirandančių balų ima plūsti į šalia esančius ignaliniečių kiemus. Tarnybos, atsakingos už miesto gatvių būklę, privalo daryti išvadas, nes tokius defektus tikrai pastebės ne tik vietiniai gyventojai, bet ir miesto svečiai, atvykstantys pasidžiaugti mūsų krašto grožiu – teigė skambinęs pilietis.

Kiekvieni metai, pradėjus miesto puošybą pakabinamomis gėlėmis, redakcija sulaukia skundų dėl netinkamai parinktų joms vietų. Pagrindinė problema – užstoja eismo matomumą ir apsunkina judėjimą transportui. Šią vasarą pakabinamos gėlės apsunkina matomumą Turistų g. prie sankryžos su Ligoninės g., taip pat nuo Norfos parduotuvės važiuojant Taikos gatve į Vilniaus g. Sunkoka nusakyti tikslias vietas vien iš skambinusiųjų pasakojimo. Bet problema egzistuoja. Todėl vairuojantiems miesto seniūnijos darbuotojams vertėtų atidžiau rinkti vietas gėlių kompozicijoms ir atsižvelgti į gyventojų skundus.

Ignalinietis vairuotojas Kazys skundėsi, kad miesto gatvėse daug nesutvarkytų kanalizacijos šulinių, kurie arba išsikišę, arba per giliai įdubę. Tokios vietos – „peilis“ automobilio ratamas.

Didžiasalietė Marija skundėsi, kad jų miestelyje labai prastai prižiūrimi keliai, ypač kelias į sodus. Duobė ant duobės, pakelės užžaugę. Ankstesnis seniūnas nuolat apšienaudavo, o dabartinis kažin ar buvo ten atvažiavęs.

Į laikraščio redakciją paskambinusi kraštietė, gyvenanti Vilniuje, dėkojo Tverečiaus ir Vosiūnų parapijų klebonui Ronaldui Kuzmickui už visą triūsą bendruomenių labui: rūpinimąsi bažnyčių bei klebonijų būkle, atgaivintą, aktyviu tapusį parapijos bendruomenės gyvenimą, už kultūrinę veiklą. 

Ignalinietė senjorė prašė viešai paklausti miesto vadovų, kada gyventojai sulauks daugiau suolelių poilsiui Turistų gatvėje? Mūsų metai – ne tie, kad galėtum tik skubėti pirmyn, net neprisėdęs – skundėsi moteris. Kojos skauda daugeliui, greitai pavargstame. Nejau šitaip brangiai kainuoja juos pagaminti?

Jau tapo tradicija, kad laikraščio redakcijos darbuotojai sulaukia ne tik skundų, pastabų, pagalbos prašymų, bet ir padėkų. 

Paskambinęs rajono gyventojas Alfonsas, dėkojo už spaudoje viešinamas istorines medžiagas, jubiliejines šventes, pozityvių asmenybių portretus. 

Ieškokite kuo daugiau šviesių mūsų krašo žmonių, kuo daugiau rašykite apie pozityvumą, nes visuomenės gyvenimas kupinas visokių baimių bei nerimo. Gėrio svarba – begalinė, todėl išlikite jo skleidėjais. Tai svarbiausia jūsų misija – akcentavo skambinęs laikraščio skaitytojas.Redakcija dėkoja visiems skambinusiems ir ištikimiems laikraščio skaitytojams.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here