Skip to content

Idėja skaniai ir jaukiai vakarienei dviems

MI informacija

Kada paskutinį kartą buvote su savo antrąja puse pasimatyme? Nepamenate? Na, tuomet jūs turite rimtų bėdų, kurias, laimei, galima lengvai ir greitai išspręsti. Skani vakarienė dviems Vilniuje gali būti puikus pasimatymo pretekstas. Juk laikas kartu yra brangiausias ir labiausiai stiprinantis tarpusavio ryšį. Tad kodėl pamirštate vienas kitą? Nieko nelaukę organizuokite judviejų pasimatymą, kurio taip seniai neturėjote, ir pamatysite, kaip jūsų santykiai sužydės.

Skani vakarienė Vilniuje – misija įmanoma. Juk tai Lietuvos širdis, kurioje pulsuoja gurmanų pamiltas pasaulis. Kur bepažvelgsi, Vilniuje gausu puikių vietų, kuriose ne tik gerai praleisite laiką, bet ir gardžiai pavalgysite. Vieta jūsų ilgai lauktam pasimatymui turi būti kruopščiai parinkta – juk ne kasdien rengiate pasimatymus, tiesa? Tad tokiai progai turi būti tinkamai pasiruošta. Mes, savo ruožtu, pamėtėsime idėjų, kaip galima išsirinkti restoraną jūsų tobulam pasimatymui. Ar jūs pasiruošę?

Kur skani ir jauki vakarienė dviems bus geriausia?

Tikime, kad gerą restoraną Vilniuje sunku išsirinkti, turint omenyje, kiek daug jų yra Lietuvos sostinėje. Būtent todėl šiuo straipsniu norime jums padėti išsirinkti tinkamai. Judviejų pasimatymas turi būti ypatingas ir ilgam įsirašantis į jūsų draugystės istoriją. Todėl prabangi vakarienė jums dviems – būtina! Pagal kokius kriterijus spręsti, ar restoranas yra vertas dėmesio ir ar jūsų vakarienė ten bus nepriekaištinga? Mes jums papasakosime, tad jums teliks priimti galutinį sprendimą.

Aplinka, interjeras ir atmosfera

Pradėkime šią pažintinę kelionę nuo kiek mažiau svarbių, tačiau tikrai vertų žinoti, aspektų. Kadangi kalbame apie vakarienę dviems, o konkrečiau – apie pasimatymą, ieškokite vietos, tinkančios būtent šiai progai. Tokia vieta turėtų suteikti privatumo, kurio jums reikės, norint leisti laiką tik dviese. Jos aplinka ir interjeras turėtų būti romantiški, kuriantys būtent jums reikalingą atmosferą. Taigi, privatūs staliukai, liepsnojanti žvakių šviesa, erdvėje tvyranti prieblanda ir žavios interjero detalės gali sukurti jums tinkamą romantiškos vakarienės atmosferą. 

Šiam tikslui puikiai tiktų Trinity erdvė Vilniuje. Tai ne tik romantiška, bet ir istoriją menanti vieta Vilniuje, unikali savo interjeru. Kodėl? Trinityyra įsikūręs XVIII a. pastate, kuris puikiai išsilaikęs iki šių dienų. Būtent tai didžiąja dalimi prisideda prie viduje tvyrančios paslaptingos, bet kartu romantiškos atmosferos. Kadaise glaudęs moterų vienuolyną, šis pastatas šiandien atveria duris visiems, ištroškusiems gurmaniškų nuotykių. Senos mūrinės sienos ir įspūdingi lubų skliautai kuria jaukią, romantišką ir intriguojančią atmosferą, kurią būtų sunku sukurti tik interjero detalėmis. Tačiau apie kitus Trinity privalumus pakalbėsime vėliau.

Aptarnaujantis personalas

Kiek kartų esate nusivylę prasta aptarnavimo kokybe? Jei tai esate bent kartą patyrę, tikriausiai žinoti, kaip tai gali sugadinti vakarą ir nuotaiką. Šito ilgai laukto judviejų pasimatymo proga tai neturėtų jums kišti kojos. Rinkitės tokią vietą, kuri apgalvoja viską nuo a iki ž, tad nepamiršta ir personalo teikiamų paslaugų kokybės. Prabangūs restoranai paprastai investuoja į aptarnaujančio personalo mokymus, juos nuolat šviesdami apie aukštus standartus, etiketą ir kitus svarbius aspektus. Toks personalas maloniai jus pasitinka ir palydi iki jums paruošto staliuko. Jis mandagus ir etiškas, be to, paslaugus, tačiau gebantis išlaikyti ribą tarp nuoširdaus rūpestingumo ir perdėto landumo. Profesionalus aptarnaujantis personalas užsimerkęs papasakotų jums apie maistą ir nedvejodamas parinktų puikiai derantį gėrimą prie pasirinkto patiekalo. Tad nenuvertinkite personalo galios, nes net geriausias maistas gali būti užtemdytas blogo aptarnavimo debesies.

Maisto kokybė

Skani vakarienė Vilniuje gali būti patirta, jei jūs, pirmiausia, žinote, kokios virtuvės pageidaujate labiausiai. Vieni mėgsta klasikinį itališką maistą, kiti – aštrų meksikietiška, treti yra ištikimi europietiškiems skoniams. Tad pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokio maisto pageidaujate. Tai padės susiaurinti restoranų pasirinkimą. 

Nusprendus, kokia virtuvė jus tenkina labiausiai, metas gerų virtuvės šefų paieškoms, nes su jais kartu koja kojon eina ir maisto kokybė, meniu išradingumas bei kiti svarbūs dalykai, reikalingi aukšto lygio restoranams. Virtuvės šefai daro didžiausią įtaką restoranuose tiekiamam maistui: nuo ingredientų atrankos iki galutinio vaizdo lėkštėje. 

Čia galime grįžti prie jau minėto Trinity a la carte restorano. Tai Prancūzijos skonių įkvėpta virtuvė, kurioje dirba tikrų tikriausi kulinarijos meistrai. Jie atsakingi, kruopštūs, sumanūs ir meniški. Jų gaminamas maistas lėkštėje atrodo tarsi menas, kurio nesinori gadinti. Tačiau patikėkite, kiekvienas kąsnis jūsų kūną užlies nepakartojamų potyrių banga. Taip turi skambėti prabangi skani vakarienė dviems Vilniuje. Trinity restoranas vykdo kruopščią produktų atranką: į restoraną gėrybės plaukia iš vietinių Lietuvos ūkių ir upių, taip pat iš įkvėpimo šaltinio – tolimosios Prancūzijos. 

Čia galite ne tik pavakarieniauti rinkdamiesi iš maisto meniu, bet ir sudalyvauti skirtingose maisto degustacijose, kurios praplės jūsų akiratį, pamalonins gomurį ir paliks neišdildomus prisiminimus. Būti tik dviems žvakių šviesoje ar sudalyvauti žadą atimančiose Trinity degustacinėse vakarienėse – rinktis jums su antrąja puse.

Gėrimai

Gėrimai aktualūs tik tiems, kurie nevengia taurės gero vyno ant vakarienės stalo. Visa kita (vandenį, sultis ir gaiviuosius gėrimus) turi kone visi. Tačiau rasti vietą, kurioje būtų galima paragauti išskirtinių gėrimų – sunkiau. Ieškokite tokio restorano, kuriame būtų jūsų skonį atitinkantys gėrimų pasirinkimai. Vieni geria išskirtinai tik vyną, kiti mėgsta paragauti stipriųjų gėrimų, treti – eksperimentuoja su kokteiliais. Tad pasitarkite su antra puse ir priimkite jums abiems tinkamą sprendimą. 

Jaučiame, kad dar ne viską pasakėme apie Trinity, tad kviečiame įdėmiai klausyti. Trinity Vilniuje yra pirmas sėkmingai įgyvendintas projektas, po kurio ženklu slypi net trys skirtingos erdvės. Tačiau jų idėja – suteikti svečiui pilną vakaro patirtį, kurią galės pajusti tik apsilankęs visose trijose erdvėse. 

Pirmame Trinity aukšte jus pasitiks Aperitivo kokteilių baras, kuris, kaip jau turbūt nusako pavadinimas, yra skirtas nuteikti ir paruošti save antrame aukšte laukiančiai vakarienei prabangiame a la carte restorane. Restorane praleidus tiek privataus laiko, kiek judviems reikia, Trinitykviečia leistis į apačią ir vakarą užbaigti Digestivo naktiniame kokteilių bare. Tiek Aperitivo, tiek Digestivo kokteilių barai suteikia galimybę paragauti ypatingų kokteilių, kuriuos vargiai atkartotų kitose vietose dirbantys barmenai. Čia gėrimai ypatingi kaip ir patys jų kaltininkai. Trinitybarmenai kone kasmet įvairiausiuose konkursuose laimi prizines vietas už meistriškai sukurtus ir pagamintus kokteilius, todėl natūralu, kad dalį to unikalumo galite pajusti ir jūs savo romantiško pasimatymo metu. 

Jei idėją jau turite savo romantiškai vakarienei dviems, siūlome iš anksto rezervuoti sau vietą el. svetainėje, adresu: https://trinityvilnius.lt/a-la-carte.

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here