Skip to content

Nauji kunigų paskyrimai Ignalinos krašte

Parengė Lina RAGINYTĖ

Kaip ir kasmet vasaros pradžia pateikia tikinčiųjų bendruomenei naujų iššūkių. Nors net ir netikintys mažose bendruomenėse daugiau ar mažiau jaučia parapijos kunigo ranką, nes visus žmones jungia bendros veiklos, tikslai. 2024 m. birželio 4 d. Vilniaus arkivyskupijoje kunigams įteikti paskyrimai. Šįkart pasikeitimų numatyta ir Ignalinos krašte. 

Kunigui Jonui Mačiuliui (daugėliškėnas) pavedama aptarnauti Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos parapiją ir Kačergiškės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, paliekant toliau eiti kitas pareigas.

Kunigui Marijonui Savickui (Mielagėnų ir Ceikinių parapijų kunigas) pavedama aptarnauti ir Paringio Švč. Jėzaus Širdies parapiją, paliekant toliau eiti kitas pareigas.

Kunigas Rimas Kalmatavičius (kraštietis) atleidžiamas iš Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos parapijos klebono, Paringio Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebono, Gedžiūnėlių Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios parapijos administratoriaus ir Kačergiškės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios rektoriaus pareigų ir skiriamas Šilėnų Švč. Mergelės Marijos parapijos klebonu (Vilniaus r., 16 km nuo Vilniaus), įpareigojant padėti Vilniaus Šv. Juozapo parapijos sielovadoje.

Kunigas Vytautas Pūkas (Dūkšto ir Kazitiškio parapijų kunigas) atleidžiamas iš Smalvų Švč. Mergelės Marijos Rožančinės parapijos administratoriaus ir Turmanto Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios rektoriaus pareigų ir jam pavedama aptarnauti Gedžiūnėlių Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios parapiją, paliekant toliau eiti kitas pareigas.

Kunigas Miroslav Anuškevič atleidžiamas iš Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos vikaro pareigų.

Aistės Karpytės nuotr. (Bernardinai.lt)

2 komantarai (-ų)


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here