Skip to content

Gražios padėkos ir bendrystės akimirkos

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Birželio 9 d. rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis po šv. Mišių kartu su parapijiečiais pasveikino Ignalinos parapijos vikarą kun. Miroslavą Anuškevičių jo kunigystės 20-mečio ir 45-ojo gimtadienio proga. Meras padėkojo už tarnystę Ignalinos krašte ir palinkėjo gražaus, prasmingo, Dievo palaiminto tolimesnio kelio. Kunigas Miroslavas baigė tarnystę Ignalinoje. Jam skirti šilti padėkos ir nuoširdūs geriausių linkėjimų žodžiai.

Vėliau meras dalyvavo ukrainiečių padėkos renginyje ir atsiėmė jam asmeniškai ir visam savivaldybės kolektyvui skirtą padėką už paramą Ukrainai ir pagalbą Ukrainos žmonėms. Po ceremonijos meras bendravo su ukrainiečiais jų surengtoje agapėje. Dalyvavo ir vicemeras Vaidotas Židanavičius, savivaldybės tarybos narė Jolanta Bendorė.

Padėkos iš Ukrainos atkeliavo ir Ignalinos rajono viešajai bibliotekai, Kultūros centrui, Česlovo Kudabos gimnazijai, Atvirai jaunimo erdvei, Ignalinos parapijai, Vilniaus arkivyskupijos Caritui, Maltos pagalbos tarnybai, Ignalinos Budrių bendruomenei, medžiotojų būreliui „Miškininkas“, Pasieniečių klubo vadui Kazimierui Luneckui, Labdaros ir paramos fondo vadovei Tomai Žilinskytei.

Pasieniečių klubo padėkas Kazimieras Luneckas taip pat įteikė Pasieniečių klubo prezidentui Valentinui Novikui, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos atstovui Algimantui Pečiukaičiui, Mielagėnų seniūnui Adui Trakymui ir ignaliniečiui, „Ignalinos vorų“ idėjiniam vadovui Pauliui Čiūdarui.

Padėkos renginį vedė caritietė ir paramos Ukrainai organizatorė, pati ją gabenanti ir savo gyvybe kartu su bendraminčiais rizikuojanti Jurgita Kasperavičiūtė. Ji dėkojo visiems atėjusiems kartu pasimelsti, paliudyti krikščioniškos meilės ir paramos Ukrainos žmonėms, kurie šiandien laisvę vertina labiau nei gyvybę. Ignalinos bendruomenei Jurgita linkėjo būti šalia vienas kito, palaikyti vieni kitus ir nepavargti dalintis gerumu, toliau padėti daiktais, pinigais, darbais ir svarbiausia – maldomis. Vienas ukrainiečių karys jai yra pasakęs, kad mūsų siunčiamos maldos uždengia dangų nuo blogio. „Būkite tie, kurie neša Kristaus vėliavą ir nebijo liudyti meilės ir tiesos…“ – linkėjo Jurgita.

Autorės nuotr.

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here