Skip to content

Europos archeologijos dienos Ignalinos krašto muziejuje

MI informacija

Europos archeologijos dienos – šeštus metus Lietuvoje vykstantis tarptautinis renginys, skirtas archeologijos mokslo bei archeologinio paveldo pažinimui.

Šiais metais programoje dalyvauja daugiau nei 38 dalyviai iš visos Lietuvos. Gausi virš 60-ies renginių ir veiklų programa kvies apžiūrėti parodas, dalyvauti edukacijose, prisijungti prie ekskursijų, klausyti paskaitų, dalyvauti piliakalnių tvarkymo akcijose ir žygiuose po įdomiausias archeologines vietoves. Renginiai vyks visose Lietuvos apskrityse. 

Pirmą kartą ir Ignalinos krašto muziejus prisijungia prie Europos archeologijos dienų renginių ir visus kviečia apžiūrėti parodas iš Nalšios muziejaus fondų. „Vandens ir žalvario kalbėjimas“ Vaido Garlos ir Algio Jakšto fotografijų paroda. Joje pristatomi geležies amžiaus Rytų Lietuvos archeologinių papuošalų autentiškų kopijų nuotraukos. „Žemės gelmių paslaptys“ – kilnojama paroda iš Nalšios muziejaus fondų. Tai Rytų Lietuvos geležies amžiaus papuošalų kopijų paroda. Juvelyrė Vaida Druskytė.

Parodos veikia nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 31 d. 

Parodų lankymas nemokamas. 

Maloniai kviečiame. 

Ignalinos krašto muziejaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here