Skip to content

Interneto sensacija užaugo: paauglystėje išgarsėjęs JUSTU grįžta su nauju skambesiu

MI informacija

Galbūt dar prisimenate kadaise interneto sensacija vadinto ir tarp paauglių populiaraus Džei Džei dainą „Noriu matyti tave“? Po šiuo sceniniu vardu slėpęsis ignalinietis Justas Blaževičius užaugo, pradėjo savo maitinimo verslą, bet muzika visuomet buvo šalia. Šiandien atėjo ta diena, kai Džei Džei, tapęs JUSTU, nusprendė pasidalinti savo ilgai brandinta kūryba ir visuomenei pristato neabejotiną hitą „Užsimerk“.

„Būdamas berods 16-os, pajutau, ką reiškia scena, tam tikras žinomumas, jausmas, kai publika kartu dainuoja tavo dainos žodžius. Iš dabartinės perspektyvos galiu pasakyti – tam buvo gerokai per anksti, nebuvau pasiruošęs. Atlikėjo karjera tuomet gana greitai nutrūko, bet nuo muzikos iki galo niekada neatsitraukiau: kurį laiką dirbau įrašų studijoje, vėliau vis prisėsdavau įrašyti į galvą atėjusių muzikinių motyvų, dainų fragmentų, kuriais retkarčiais pasidalindavau artimame rate“, – sako J. Blaževičius-JUSTU.

Virtuvės šefo profesiją pasirinkęs ignalinietis per karantiną neteko darbo sostinėje, bet dėl to neliūdėjo: grįžo į gimtąjį miestą ir čia atidarė amerikietiškos virtuvės restoranėlį, į kurį žmonės iki šiol iš visos Lietuvos važiuoja paragauti legendinių mėsainių. Visgi, sėkmingas maitinimo verslas Justui neleido pamiršti meilės muzikai ir noro ja pasidalinti su kitais – tiesiog reikėjo pajusti, kada bus tam iki galo subrendęs. 

„Per daugiau nei dešimtmetį keitėsi daugybė dalykų, bet viduje visuomet žinojau, kad tas laikas ateis. Kai namuose įrengtoje nedidelėje įrašų studijoje pradėjau dėlioti spontaniškai į galvą atėjusius pirmuosius dainos „Užsimerk“ akordus, supratau, kad tas laikas yra dabar. Šiuo „juodraščiu“ pasidalinau su muzikos prodiuseriu Rolandu Venckiu-Innomine, padėjusiu sukurti dar profesionalesnį skambesį, ir šiandien esu pasirengęs dainą atiduoti klausytojų teismui“, – sako JUSTU. 

Paklaustas, apie ką jam yra „Užsimerk“, atlikėjas, žodžių bei muzikos autorius teigia, kad, kaip ir daugelis dainų, ji gimė iš jausmo: „Lengvumas, vasara, mylimas žmogus šalia ir nuostabi gamta – visa tai rasite mano dainoje, kurią, tikiuosi, pamilsite taip pat, kaip ir aš“.

Kviečiame atrasti JUSTU „Užsimerk“ ir įsitraukti į savo mėgstamiausią vasaros grojaraštį!

1 komentaras

  1. A da pameni Justiakai kaip pas Kilkų sode vadziarą gerdavom?


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here