Skip to content

Klausėte – atsakome

Jonas BALTAKIS

Redakcija sulaukia daugybės klausimų, pastabų, priekaištų (pagrįstų ir ne), patapšnojimo per petį. Iš paskutinių konkrečių paklausimų paminėsiu porą. Į gyventojų norus žinoti atsakė rajono savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas.

1. Žmonės pasakoja, kad miško parko už ligoninės prie Palaukinio ežero įrengimas esą kainavo milijoną eurų (parkas įrengtas dar J. Rasiko administracijos). Ar tai tiesa?

Liudmila Č.

Ne, netiesa. Pagal dokumentus, esančius savivaldybėje, minimo parko įrengimas kainavo 224 289,98 Eur. Tai yra, keturis kartus mažiau, nei kalbama.

2. Ar tiesa, kad bus rekonstruojamas Saulės akligatvis, kad jis bus platinamas? Kieno sąskaita? Juk ten laisvos vietos plėtimui nėra. Nebent šaligatvių sąskaita.

Šio akligatvio remontas yra numatytas, bet projekto dar nėra. Jis bus užsakytas. Po to projektas bus paviešintas ir akligatvyje gyvenantys ignaliniečiai dėl numatytų darbų galės pareikšti savo nuomonę.

Šiuo metu redakcija aiškinasi skundus dėl miesto gatvėse esančių kliūčių automobilių ratams – duobių ir ypač blogų kanalizacijos šulinių. Taip pat su Butų ūkiu aiškinamasi, ką reiškia gaunamose sąskaitose „būtinieji darbai“ ir kodėl ta sąskaitų eilutė tiek brangiai kainuoja (apie 10 eurų). Dar tenka domėtis mūsų rajone vis nesibaigiančios žemės reformos klausimais, kai žmonės neatgavo kadaise turėtos žemės. Deja, šios problemos vargu ar jau išsprendžiamos, nes jos buvo „užlopytos“ prieš 15–20 ir daugiau metų, o žmonės susizgribo, kad juos apgavo, apvogė tik dabar.

Skambinkite, klauskite, aiškinsimės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here