Skip to content

Kai buvo svarbi kiekviena minutė!

Asta ŠUMINIENĖ (Utenos apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja)

2024 m. birželio 22 d. Ignalinos rajone vyras, dirbdamas sode, sunkiai susižalojo rankos pirštą. Šoko būsenoje, paėmęs telefoną, jis nubėgo link pagrindinio kelio, tikėdamasis pagalbos. Netoliese jis pastebėjo policijos ekipažą, vykdantį prevencinę priemonę. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus specialistai Eividas Nikitinas ir Mindaugas Buivydas nedelsdami reagavo į vyro pagalbos prašymą. Jie įsodino sužeistą vyrą į tarnybinį automobilį ir skubiai nuvežė jį į Visagino ligoninę.

Po pirminės apžiūros vyras nusprendė vykti į Utenos ligoninę. Artimųjų vežamas į Uteną, Visagino mieste jis vėl pastebėjo tą patį policijos automobilį ir sustabdė ekipažą. Vyras paaiškino situaciją, todėl pareigūnai sužeistąjį su švyturėliais ir garso signalais skubiai nuvežė į Utenos ligoninę. Tačiau po medikų apžiūros policijos pareigūnai nedelsdami gabeno vyrą iš Utenos į Vilnių ir perdavė Lazdynų ligoninės medikams. Policija ne tik saugo, gina, bet ir PADEDA, atsitikus nelaimei.

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Padėka

Kelių policijos skyriaus specialistams Eividui NIKITINUI ir Mindaugui BUIVYDUI

Nespėjau (mintyse buvo visai kas kita) net padėkoti policijos pareigūnams, nesužinojau net jų vardų, bet jie yra tikri profesionalai. Didvyriai ir tiesiog labai geri žmonės, kurie išsaugojo man gyvybę tiesiogine to žodžio prasme! Pirštas buvo prisiūtas, laukia ilgas reabilitacijos kelias, po kurio tikėtina, kad dalinai bus atstatyta piršto veikla, bet svarbiausia, kad jis yra savo vietoje.

Turime komandinio darbo ir profesionalaus vairavimo įgūdžius turinčius policijos pareigūnus, kurie patvirtino Policijos šūkį: Ginti, Saugoti, PADĖTI! Policijos pareigūnai, esu labai dėkingas, kad padėjote man sudėtingu metu, padovanojote gyvybę!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here