Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Iš teismo salės

Plėšimu įtariamiems visaginiečiams paskirtas suėmimas

Visagino miesto apylinkės teismas 2016-08-21 ir 2016-08-22 patenkino prokuroro prašymą ir dviem visaginiečiams, įtariamiems rugpjūčio 19-osios vakarą užpuolus ir apiplėšus iš festivalio „Visagino Country“ grįžtantį vyrą, paskyrė prokuroro prašomą kardomąją priemonę – suėmimą.

Skaityti toliau »

Poilsis prie jūros atsirito kraujo puta

Pernai, rugsėjo pradžioje, Palangoje poilsio namuose, ilsėjosi grupė rajono Neįgaliųjų draugijos narių. Rugsėjo 4 d., apie 22 val., poilsio namų viename iš kambarių įvyko kruvina drama – peiliu subadytas vienas iš poilsiautojų, ignalinietis B. J. Vyras patyrė sunkų sveikatos sutrikdymą. Į įvairias kūno sritis peiliu jam durta keturis kartus, o prieš tai dar suduotas smūgis buteliu per galvą.

Skaityti toliau »

Už septynias vagystes nuteistas septintą kartą

Gaveikėnų bernaičiui Deividui Šalnai tik 26-eri, o jis jau šešis kartus teistas. Ne, jau septynis, nes liepos 28 d. Ignalinos rajono apylinkės teismas už septynias vagystes jį vėl pasiuntė už grotų. Nuo vasario 8 iki gegužės 8 d. jis spėjo apvogti ne tik savo kaimynus ir pažįstamus, bet ir savo motiną. Dėl visų vagysčių įvykdymo be didesnio spyriojimosi prisipažino.

Skaityti toliau »

Telefoniniai sukčiai sulaukė atpildo

Nors informacijos apie telefoninius sukčius viešojoje erdvėje pateikiama daug, nusikaltėliai vis tiek išlieka aktyvūs ir randa būdų, kaip apgauti tiek jaunesnius, tiek vyresnius šalies gyventojus. Į telefoninių sukčių pinkles pakliuvo ir garbaus amžiaus Visagino gyventoja G. N. (duomenys neskelbiami), iš kurios apgaulės būdu išviliota daugiau nei 1900 eurų.

Skaityti toliau »

Nelegalaus darbo pasekmės Mikalavo gamykloje

Skaitytojų prašymu rašėme apie Mikalavo gamyklos veiklą, planus, viešinome ir buvusių darbuotojų nuomonę. Grįžtame ir vėl prie tos pačios temos, o tiksliau – neginčytinų faktų, konkrečių rezultatų – Ignalinos rajono apylinkės teismo teisėjų Algirdo Baliulio ir Irenos Vapsvienės nutarimų.

Skaityti toliau »

Automobilį sumaitojo nuvirtęs medis. Kas atlygins žalą?

2010 m. spalio 20 d. pavakare, apie 17 val., automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojas (pavadinkime jį Alytiškiu), važiuodamas miškinga vietove keliu Kaišiadorys–Merkinė per Vėžiongirės masyvą buvo ramus: kelias žinomas, oro sąlygos idealios, vėjelis vos šiurena, eismo intensyvumas nedidelis, todėl net mintyse negalėjo pagalvoti, kad ne viena kartą pravažiuotame kelyje gali… atsidurti pakelėje augantis medis.

Skaityti toliau »

„Bičių“ byla baigta, bet su galimybe ją pratęsti

Rajono apygardos teisme baigta nagrinėti vadinamoji „bičių“ byla. Jos sprendimas dar neįsigaliojo, bet su jo turiniu susipažinusi Petrui Lazauskui priklausančio bityno, esančio Vidiškių seniūnijos Abugalių k., prižiūrėtoja, jo sesuo Veronika Lazauskytė, dar teismo salėje ir MI pareiškė, kad teismo sprendimu liko nepatenkinta ir kartu su broliu pasiryžę jį apskųsti aukštesnės instancijos teismui, nes jų ieškinys yra atmestas.

Skaityti toliau »

Dėl beglobių gyvūnų pravertos net teismo durys

Ignalinos rajono apylinkės teismo teisėjas Algirdas Baliulis liepos 18 d. atvertė naują bylą. Jos esmė – Senojo Dūkšto gyventojos Gražinos Ašmėgaitės skundas. Moteris nesutiko su policijos pareigūnų Juozo Bučelio ir Nerijaus Kačanovo skirta jai bauda.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje