Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Išaiškinti nusikaltimai

Išaiškinti nusikaltimai

Kovo 5 d. Strigailiškyje buvo įsibrauta į garažo vidų ir iš ten stovėjusio nerakinto automobilio pavogtas automobilinis akumuliatorius. Žala – 50 eurų. Tą pačią dieną kita ignalinietė pranešė, kad buvo įsibrauta į kitą garažą ir iš ten stovėjusio automobilio taip pat pavogtas automobilinis akumuliatorius.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Dar 2012 m. gegužės 19 d. N. Daugėliškio sen. buvo įsibrauta į Druskininkų m. gyventojui priklausančios sodybos gyvenamąjį namą bei ūkinius pastatus ir pavogti įvairūs daiktai. Buvo padaryta 178,12 Eur (615 Lt) turtinė žala, o dėl sugadinto turto – dar 83,99 Eur (290 litų) žala. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė tos pačios seniūnijos 22-ejų gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl minėto nusikaltimo padarymo.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Lapkričio 28 d. UAB „Fintera“ įgaliotas atstovas pranešė, kad Kazitiškio sen., lauke, pagrobta 10 šieno ritinių. Padaryta 300 Lt žala. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą įvykdė 35-erių Kazitiškio seniūnijos gyventojas.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Spalio 18–25 d., išdaužus lango stiklą, buvo įsibrauta į vilniečiui priklausantį negyvenamąjį namą N. Daugėliškio sen., iš kurio buvo pagrobtas benzininis pjūklas ir akumuliatorinis suktukas. Žala – 1900 Lt. Taip pat pastebėta, kad buvo įsibrauta į vilniečiui priklausantį garažą ir apgadintas jame stovėjęs automobilis. Žala – 1000 Lt. Buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Rugsėjo 30 d. Kazitiškio sen. gyventojas pranešė, kad pavogtas jam priklausantis automobilis, stovėjęs lauko kelyje prie jam priklausančių fermų. Automobilis prieš vagystę buvo neužrakintas, raktai palikti užvedimo spynoje. Minėtas automobilis rastas už 500 m nuo vagystės vietos, atsitrenkęs į pakelės medį ir apgadintas. Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai nustatė, kad minėtą automobilį pavogė ir apgadino Kazitiškio sen. gyvenantis nepilnametis. Jam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikaltimo padarymo.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Birželio 22 d. V. R. pranešė, kad Ignalinoje, Atgimimo g. esančiame bute, pagrobta piniginė, kurioje buvo 40 eurų, 100 Lt, banko mokėjimo kortelė, parduotuvių nuolaidų kortelės, „Tele 2“ papildymo kortelė, neįgaliojo pažymėjimas. Žala – 238 Lt.Pareigūnams atlikus paieškos veiksmus nustatyta, kad vagystę įvykdė ignalinietis R. K.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Dar 2013 m. rugsėjo 2 d. N. Daugėliškio sen. gyventojas pranešė, kad iš nerakinto garažo pagrobtas jo automobilis „Audi 80“. Automobilyje signalizacijos nebuvo, turtas nuo vagysčių nedraustas. Padaryta 2000 Lt žala. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė, kad minėtą automobilį pavogė 34-erių be pastovios gyvenamosios vietos D. R.

Skaityti toliau »

Vienu smūgiu išaiškintos šešios vagystės

Liepos 22 d., apie 12 val., pranešta dėl įvykdytos vasarinio skėčio vagystės iš sodybos, esančios Dūkšto sen. Nukentėjusysis patyrė 250 litų materialinį nuostolį. Apie 16 val. minėtoji vagystė jau buvo išaiškinta ir nustatyti įtariamieji – du Dūkšto miestelio gyventojai. Artimiausiu metu jiems bus įteikti pranešimai dėl nusikaltimo padarymo. Nusikaltimą atskleisti padėjo sodyboje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Skaityti toliau »

Policijos informacija apie išaiškintus nusikaltimus

Birželio 26 d., 3.15 val., į Visagino ligoninės priėmimo skyrių buvo atvežtas kelio Ignalina–Didžiasalis pakelėje rastas sunkios būklės 42-ejų E. C., gyv. Didžiasalio sen. E. C. buvo diagnozuota politrauma, krūtinkaulio, šonkaulių bei stuburo lūžiai, atlikta pilvo operacija. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė įtariamąjį, tai 27-erių rajono gyventojas I. K. Jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Skaityti toliau »

išaiškinti nusikaltimai

2013 m. spalį Girutiškės I k. (Dūkšto sen.) 45-erių R. V. savo sodybos teritorijoje neteisėtai pagamino aparatą naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti ir juo pagamino 11,01 litro stiprios „krūminės“. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Atlikus aparato ir gėrimų ekspertizes, R. V. pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Skaityti toliau »

Vasario ir kovo mėnesiais išaiškinti nusikaltimai

Kovo 5 d. Didžiasalio sen. Dysnos k. gyventojas pareiškė, kad kovo 2 d. Navikų k. jį sumušė kažkokie vyrai. Pareiškėjas buvo paguldytas į Visagino ligoninę, kurioje jam buvo nustatyti nosies kaulų lūžiai ir galvos smegenų sukrėtimas. Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo. Dviems rajono gyventojams – 26-erių R. S. ir 43-ejų G. R. – pareikšti įtarimai dėl įvykdyto nusikaltimo.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Dar 2013 m. birželio 15 d. V. N. pranešė, kad už perkamą automobilį „Audi A4“, kaip rankpinigius, pervedė į pardavėjo nurodytą banko sąskaitą 200 Lt. Pervedęs pinigus, telefonu susisiekęs su pardavėju sužinojo, kad automobilis parduotas, o rankpinigius pardavėjas grąžins, tačiau to nepadarė, su pardavėju susisiekti nepavyko. Tų pačių metų birželio 19 d. A. B. pareiškė, kad jis, pirkdamas traktorių, internetu pervedė į nurodytą sąskaitą 500 Lt, bet nei pirkinio, nei pinigų negavo.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

2013 m. gruodžio 10 d. parduotuvės UAB „Kosmelita“, esančios Ignalinoje, Taikos g. 20, vedėja pareiškė, kad tų pačių metų gruodžio 2 d., apie 13 val., iš parduotuvės pavogta prekių, kurių vertė 355,85 Lt. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės ir nustatyta, kad minėtąsias prekes pavogė Ignalinos miesto gyventoja V. Ch.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Gruodžio 22 d. 80-metė ignalinietė Ignalinoje, Geležinkelio g., parduotuvės „Danalta“ daiktų saugojimo spintelėje, užrakinusi paliko kuprinę su pinigais (2000 Lt) ir asmeniniais daiktais. Po 30 min. grįžusi prie spintelės moteris daiktų nerado: spintelė atrakinta ir iš jos pagrobta kuprinė. Žala – apie 2200 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Vasario 21 d. Mažeikiuose gyvenantis 20-metis internetinėje svetainėje www.skelbiu.lt užsisakė prekes ir pervedė 200 litų į ignaliniečio 17-mečio V. F. sąskaitą, tačiau prekių negavo, o ir pinigų ignalinietis negrąžino. Kauno r. Naujasodžio k. 37-erių gyventojasR. G. taip pat internetinėje svetainėje www.skelbiu.lt  užsisakė prekes ir pervedė 175 litų minėtam ignaliniečiui V. F. Prekių pranešėjas negavo, o ir pinigų ignalinietis negrąžino.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Kurį laiką rajono policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai rinko žvalgybinę informaciją apie galimą nusikalstamą veiką. 2013-08-08 d., turint informacijos apie tai, kad nusikalstamos veikos padarymu įtariamas asmuo gali gabenti narkotines medžiagas, prie jo nuomojamo buto buvo organizuota pasala, kurios metu prie gyvenamojo namo buvo sulaikytas 34-erių miesto gyventojas E. I.

Skaityti toliau »

„Tik dėka vyno ir gyvename…“

Dietkauščiznos gyventoja Kamida Šalnienė savo kaime žinoma kaip „gydytoja“. Ne, su medicina ji nieko bendro neturi, gydo pagiriomis besikankinančius, pagelbėja, kai vyno (prekiauja vien juo), užsidarius parduotuvėms, jau niekur kitur nenusipirksi. Pirmą kartą ji už tai buvo „premijuota“ dar 2005 m., bet savo veiklos nenutraukė ir policijoje augo operatyvinių pranešimų šūsnis.

Skaityti toliau »

Pareigūnai išaiškino nusikaltimus

Kovo 13 d. 44-erių gyventojas pranešė, kad iš jam priklausančio gyvenamojo namo, esančio Naujojo Daugėliškio sen., Izabelinės k., dingo piniginė su pinigais. Žala – 220 Lt.

Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu nustatytas įtariamasis – 33-ejų rajono gyventojas  I. Š.

Skaityti toliau »

Plėšikas jau išgirdo teismo nuosprendį

Jau skelbėme, kad vasario 13 d., apie 17 val., 65-erių N. Daugėliškio sen. Triklotiškės k. gyventojas pranešė, kad jam einant iš Meikštų k. į namus, netoli Pociūnų k. iš nugaros priėjęs asmuo užtraukė ant veido paties nukentėjusiojo kepurę, pargriovė veidu žemyn ant žemės, iš po striuke esančio švarko kišenės ištraukė apie 300 litų ir nubėgo į šalia esantį miškelį.

Skaityti toliau »

Pernai augo lietuvos sienos pažeidėjų skaičius

Pernai pasieniečiai sulaikė 60 proc. daugiau Lietuvos sienos pažeidėjų, nei 2011-aisiais. Lyginant su 2010 m., tokių asmenų skaičius išaugo daugiau nei dukart. Pernai ir toliau smarkiai daugėjo sienos pažeidėjų iš Gruzijos, į Lietuvą patraukė ir dešimtys vietnamiečių. 2012 m. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė 649 asmenis, neteisėtai kirtusius Lietuvos sieną.

Skaityti toliau »

Išaiškinti nusikaltimai

Lapkričio 2 d. rajone, atlikus sankcionuotą kratą, 54-erių įtariamosios F. A. namuose buvo rasta ir paimta apie 28 litrus, kaip įtariama, stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų. Lapkričio 5 d. pranešta, kad Kaniūkų kaime įsibrauta į vandens valymo įrenginių pastatą, priklausantį rajono savivaldybės Dūkšto seniūnijai, ir pagrobtos trys metalinės elektros skydinės durys, įžeminimo metalinė juosta, turėklo tvirtinimo elementai. Žala – 330 Lt.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje